Instalacja Quickmanual Aeg Lavatherm T97689ih

Instalacja Quickmanual Aeg Lavatherm T97689ih jest procesem, który umożliwia łatwe i szybkie zainstalowanie systemu grzewczego Aeg Lavatherm T97689ih. Instalacja jest łatwa i składa się z kilku prostych kroków. Pierwszym krokiem jest umieszczenie systemu w odpowiednim miejscu, aby mógł on działać skutecznie. Następnie, należy podłączyć system do zasilania i przygotować instalację, aby zapewnić bezpieczną pracę. Ostatnim krokiem jest skonfigurowanie systemu zgodnie z zaleceniami Instalacji Quickmanual Aeg Lavatherm T97689ih. Po zakończeniu instalacji system może być używany do ogrzewania domu lub innych pomieszczeń.

Ostatnia aktualizacja: Instalacja Quickmanual Aeg Lavatherm T97689ih

Darmowa aplikacja na Twój telefon

ProTex Plus: najdelikatniejszy sposób na suszenie

Niezależnie od tego, jak duży jest wsad i jak są delikatne ubrania, suszarka ProTex Plus wyróżniona certyfikatem Woolmark Blue (dawniej nazywanym Woolmark Gold) suszy je w możliwie najdelikatniejszy sposób. Bęben XXL Soft Drum z trzema zabierakami gwarantuje delikatne traktowanie ubrań, a inteligentny system OptiSense dostosowuje cykl pracy do masy i wilgotności wsadu, unikając tym samym jego przesuszenia.

Odpowiednie ruchy bębna do suszenia delikatnych rzeczy

Ta suszarka doskonale dba o wszystkie rzeczy, łącznie z tymi wykonanymi z wełny i jedwabiu, przeznaczonymi tylko do prania ręcznego. Dzięki optymalizacji kierunku i prędkości obrotów bębna zapewnia odpowiednio dostosowane cykle suszenia do każdego rodzaju tkanin. W przypadku tkanin wełnianych proces suszenia naśladuje tradycyjne suszenie na płasko, co eliminuje ryzyko zbiegnięcia się rzeczy.

Delikatne i energooszczędne suszenie w niższych temperaturach

Dzięki technologii ÖKOHeat Pump ta suszarka pozwala bezpiecznie i energooszczędnie (klasa energetyczna A+++) suszyć nawet najdelikatniejsze tkaniny. Wykorzystuje w tym celu niższą temperaturę, która umożliwia superdelikatne suszenie przy jednoczesnej minimalizacji zużycia energii.

Precyzyjne dostosowanie czasu suszenia i zużycia energii

Ta inteligentna suszarka jest wyposażona w system OptiSense, który dzięki czujnikom wilgotności dostosowuje czas suszenia i zużycie energii do wielkości ładunku. Zapewnia to nie tylko najwyższą wydajność, jeśli chodzi o czas i energooszczędność, ale także zapobiega przesuszeniu rzeczy.

Mniejsze zużycie energii i tylko jeden filtr do czyszczenia

Wysokowydajny system filtrujący ÖKOFlow zatrzymuje nawet najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń. Jedyne co należy czyścić po każdym cyklu to dwuwarstwowy filtr w drzwiach. Dzięki temu utrzymasz duży przepływ powietrza i niskie zużycie energii. Suszarka przez długi czas będzie działała jak nowa.

Cichsze, niemal bezgłośne suszenie prania

Niezależnie od tego, co właśnie robisz w domu, możesz bez obaw włączyć tę suszarkę. Specjalny cykl suszenia jest wyjątkowo cichy, a izolowana obudowa urządzenia dodatkowo redukuje poziom hałasu. Wraz z niemal bezgłośnym silnikiem falownikowym urządzenie to jest rekordowo ciche – w programie „Ekstra cichy” poziom hałasu wynosi zaledwie 62 dB.

Wymiary WxSzxG [mm]: 850x600x600

Maksymalna głębokość [mm]: 630

ZDJĘCIA REAL FOTO

.......

Przedmiotem a aukcji jest produkt zgodny z zamieszczonymi zdjęciami REAL FOTO!

Oferta obejmuje wyłącznie to co jest widoczne na zdjęciach!

Produkt z ekspozycji, po prezentacyjny.

Produkt przed sprzedażą został sprawdzony i przetestowany w celu zagwarantowania wzorowego stanu technicznego, a także pod kątem kompletności wyposażenia.

Towar posiada prawo zwrotu i reklamacji.

Gwarancja pisemna 12 m-cy.

Faktura VAT.

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

woocashewski 15 May 2019 20:21 660

 • #1Level 11  

  #1

  Witam

  Poszukuję informacji na temat tego, w jaki sposób sterowany jest falownik w suszarce z pompą ciepła AEG /electrolux/.Falownik posiada wtyczkę 4 pin, z czego 3 zajęte, chcę uruchomić kompresor na zewnętrznym sterowaniu.
  Z góry dziękuję za informację.

 • #2TumiwisizmLevel 28  #2

  Jaki tam jest falownik, oznaczenia/model? Pokaż foto. W kartach produktu nic nie znalazłem na ten temat.

 • #3

 • #4#4

  Jak już kolega odda falownik, to proszę podać opis co gdzie w suszarce jest do niego podłączone i pomyślimy jak podłączyć zewnętrznego pilota, na przewodzie rzecz jasna. Prawdopodobnie te trzy piny to potencjometr, pytanie tylko jaki opór 5/10/20k? Jeśli kolega od oscyloskopu nic nie podpowie, to należy zmierzyć napięcia między tymi pinami (i podać tutaj).

 • #5#5

  Po podłączeniu tylko 230V na tych pinach nie ma nic. Tak na oko kolegi to sterowane jest serialem, ale wolałbym żeby nie ktoś ma może jakiś datasheet czy inne pewne źródło informacji na temat sygnału wejściowego.

Instalacja Quickmanual Aeg Lavatherm T97689ih

Bezpośredni link do pobrania Instalacja Quickmanual Aeg Lavatherm T97689ih

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instalacja Quickmanual Aeg Lavatherm T97689ih