Instrukcja łatwej konfiguracji Dewalt D51825 Xe

Dewalt D51825 Xe to łatwe w użyciu narzędzie do konfiguracji, które pomaga użytkownikom w optymalizacji ich sprzętu. Instrukcja łatwej konfiguracji Dewalt D51825 Xe została zaprojektowana w celu zapewnienia użytkownikom szybkiego i łatwego dostępu do opcji konfiguracji. Narzędzie to oferuje użytkownikom szeroki wybór opcji, takich jak dostęp do aktualizacji oprogramowania, ustawianie prędkości obrotowej narzędzia i wybór typu narzędzia. Instrukcja łatwej konfiguracji Dewalt D51825 Xe jest dostępna w wersji papierowej i na stronie internetowej, dzięki czemu jest łatwo dostępna dla wszystkich. Instrukcja łatwej konfiguracji Dewalt D51825 Xe jest przydatna dla osób zajmujących się konfiguracją, ponieważ pomaga im w optymalizacji ich sprzętu i zapewnia wysoką wydajność.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja łatwej konfiguracji Dewalt D51825 Xe

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

nowy_zebowo 25 Jun 2021 23:55 16974

 • #1Level 9  

  #1

  witam potrzebuję pomocy w konfiguracji routera ZTE MF258
  Ruter pracuje w sieci T mobile mam przypisany stały adres IP lecz aby to działało muszę zmienić APN w ruterze z INTERNET na DATA i za nic nie mogę znaleźć gdzie mogę to zmienić.

 • #2sosarek

  Company Account
  Level 43  #2

  W ustawieniach połączenia(punkt dostępu) zapewne, wstaw jakieś zrzuty ekranu.

 • #3#3

 • #4#4

  W ustawieniach WAN co masz?
  Musisz szukać profilu APN.

 • #5#5

  i tu jest haczyk bo nie mogę znaleźć a przejżałem całe menu

  Dodano po 1 [minuty]:

  czy do tego routera nie ma instrukcji w necie czy ja nie umiem szukać 😁🤭

 • #6#6

  Pokaż zawartość poszczególnych zakładek.

 • #7matek451Level 43  #7

  W tej wersji FW brak zakładki Ustawienia-Sieć-Zarządzanie APN, podobnie było dla WF830/860, dostęp do tej możliwośći dodano do konta smartadmin, logujesz się standardowo jako admin?

 • #8#8

  witaj jak cię mogę prosić napisz po kolei jak się zalogować na to całe Smart

 • #9#9

  Nie znam FW dla T-mobile na ten sprzęt ale z tego co wiem to B04 posiada wybór pasm LTE z pozycji admina ale nie ma możliwości zmiany APN, masz sprzęt od T-mobile, sprzedali ci do tego ofertę z publicznym IP więc pytaj u nich, ewentualnie kontaktuj się z ZTE Polska poprzez ich Mesengera.
  Parametry sygnału na LTE2100/1800 z BTS-a Józefowo masz dostateczne.

Rejestracja produktu

Zarejestrowanie swojego zakupu w MyDEWALT umożliwia dostęp do informacji o serwisie gwarancyjnym, najnowszych aktualizacjach i ofertach, ocenianie i recenzowanie swoich produktów.

Naprawy i części zamienne

Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

Serwis DEWALT

Podejmujemy szeroko zakrojone działania, aby zapewnić, że wszystkie nasze produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i spełniają wszystkie odpowiednie przepisy branżowe.

Informacje o gwarancji

Uzyskaj wszystkie potrzebne informacje na temat gwarancji, naprawy lub wymiany produktu.

Informacje O Produkcie

  Nasz wygodny lokalizator pomoże znaleźć najbliższego autoryzowanego sprzedawcę DEWALT. Wyczerpujące informacje można znaleźć tutaj.

  XR FLEXVOLT to nasza przełomowa gama bezprzewodowych narzędzi 54V, które zapewniają moc narzędzi przewodowych i swobodę narzędzi bezprzewodowych. Akumulator XR FLEXVOLT to jedyny akumulator na rynku, który automatycznie przełącza się z 54V na 18V, co pozwala mu na zasilanie elektronarzędzi z gamy 18V XR i XR FLEXVOLT pracujących z napięciem zarówno 18V, jak i 54V. Dowiedz się więcej o XR FLEXVOLT tutaj.

  Tak. Akumulatory XR FLEXVOLT są zgodne wstecznie z wszystkimi produktami i ładowarkami 18V XR - każde bezprzewodowe elektronarzędzie 18V XR, które już posiadasz, można zasilać akumulatorem XR FLEXVOLT.

  Na stronach poświęconych produktom znajdują się odnośniki do pobierania instrukcji obsługi. Aby przejść na stronę produktu, wpisz kod lub nazwę produktu w pasku wyszukiwania na górze naszej witryny internetowej.

  Strona poświęcona produktowi zawiera listę danych o drganiach dotyczących narzędzi.

  Aby uzyskać wszelkie informacje techniczne dotyczące kotew i elementów złącznych, kliknij tutaj.

  Gwarancja

   Użytkownicy mają możliwość przedłużenia gwarancji na swoje narzędzia DEWALT do 3 lat. Wystarczy zarejestrować się na stronie MYDEWALT i postępować zgodnie z poleceniami w serwisie, aby zarejestrować swój produkt, i dodać go do swojej zakładki „Przegląd narzędzi” w czasie 4 tygodni od zakupu. Aby się zarejestrować, kliknij tutaj.

   Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

   Wyświetl pełne warunki swojej gwarancji tutaj.

   Serwis I Informacje Techniczne

    Aby wyszukać odpowiednie części, instrukcje obsługi i rysunki dotyczące Twojego narzędzia, musimy znać numer modelu i numer typu tego narzędzia. W narzędziach DEWALT numer modelu i numer typu zwykle są umieszczone na etykiecie ostrzegawczej lub tabliczce znamionowej, która zwykle znajduje się na spodzie lub z boku narzędzia. W przypadku większych urządzeń, jak generatory, etykieta znajduje się zwykle na górze urządzenia.

    Numer seryjny produktu znajduje się zwykle na etykiecie znamionowej lub w komorze akumulatora. Zwykle ma postać serii cyfr lub kombinacji liter i cyfr. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu numeru seryjnego, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny tutaj.

    Kody daty to rok produkcji, po którym następuje tydzień produkcji oraz kod fabryki. Na przykład, produkt wykonany w drugim tygodniu 2017 r. w fabryce nr 59 jest oznaczony kodem 2017- 02 59. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu kodu daty, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny 

    Możesz skontaktować się z serwisem technicznym odwiedzając naszą witrynę dotyczącą serwisowania dostępną tutaj.

    ZNAJDŹ NAJBLIŻSZEGO SPRZEDAWCĘ

    Produkty i akcesoria DEWALT są dostępne do zakupu przez Internet i w punktach sprzedaży detalicznej w całym kraju. Wyszukaj najbliższy punkt sprzedaży, podając kod pocztowy lub miasto.

    Instrukcje obsługi i konfiguracji dla serii LJ-X8000.
    szczegóły można znaleźć w instrukcjach obsługi urządzeń. Aby skonfigurować urządzenie, skorzystaj z instrukcji łatwej konfiguracji.

    Instrukcje obsługi produktu

    Instrukcje obsługi

    Instrukcje obsługi są różne dla trybu 3D i 2D. Pobierz odpowiednią instrukcję w zależności od używanego trybu.

    Instrukcja obsługi serii LJ-X8000 (tryb 3D)

    Instrukcja obsługi serii LJ-X8000 (tryb 2D)

    Proste instrukcje konfiguracji

    Instrukcja łatwej konfiguracji serii LJ-X8000 (tryb 3D)

    Instrukcja łatwej konfiguracji serii LJ-X8000 (tryb 2D)

    Instrukcje obsługi oprogramowania

    Instrukcja oprogramowania symulacyjnego LJ-H1X

    Instrukcja obsługi oprogramowania terminala LJ-H1X

    Inne instrukcje obsługi

    Instrukcja obsługi CA-EN100U (jęz. angielski)

    Instrukcja łatwej konfiguracji Dewalt D51825 Xe

    Bezpośredni link do pobrania Instrukcja łatwej konfiguracji Dewalt D51825 Xe

    Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

    Ostatnia aktualizacja Instrukcja łatwej konfiguracji Dewalt D51825 Xe