Instrukcja bezpieczeństwa i obsługi Canon Eos 100d

Canon EOS 100d jest doskonale wyposażonym aparatem fotograficznym, który oferuje szeroki zakres funkcji i możliwości. Przed rozpoczęciem korzystania z aparatu należy dokładnie zapoznać się z instrukcją bezpieczeństwa i obsługi. Instrukcja zawiera istotne informacje dotyczące bezpieczeństwa i poprawnej obsługi aparatu, w tym informacje na temat bezpiecznego przechowywania i użytkowania aparatu, jak również informacje na temat wszystkich funkcji i ustawień aparatu. Przestrzeganie instrukcji bezpieczeństwa i obsługi jest ważne, aby zapewnić bezpieczne i zgodne z zasadami użytkowanie aparatu.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja bezpieczeństwa i obsługi Canon Eos 100d

Aparat Canon EOS R50 - Canon Poland

Nowość

Aparaty bezlusterkowe

Dzięki temu bezlusterkowemu aparatowi EOS R możesz tworzyć wyjątkowe materiały – od wyraźnych zdjęć po filmy 4K i transmisje na żywo. Wszystko dzięki jednemu urządzeniu.

BORN TO CREATE

Spraw, by Twoje treści się wyróżniały. Powiedz „nie! ” ograniczeniom swojej kreatywności dzięki odpowiedniemu aparatowi. Postaw na profesjonalnej jakości zdjęcia i filmy 4K, które zainspirują Cię do tworzenia kolejnych materiałów.

NOWY POZIOM KREATYWNOŚCI W SEKWENCJACH DYNAMICZNYCH

Kompaktowa, poręczna konstrukcja i duża matryca APS-C o rozdzielczości 24, 2 megapiksela umożliwiają twórcom dzielenie się ich pasją i ciekawością świata z innymi.

„Genialną funkcją aparatu EOS R50 jest to, że wykrywa, czy obraz jest rejestrowany w pionie czy w poziomie”.

Martyn, twórca treści

LEPSZA JAKOŚĆ FILMOWANIA PRZEZ WIELE DNI

Nagrywaj lepsze materiały, ukazując najdrobniejsze szczegóły na filmach UHD 4K 30p nadpróbkowanych z 6K. Pojedynczy film można nagrywać nawet przez godzinę2. Postaw na jakość i ilość!

TWÓRZ BEZ KOMPROMISÓW

Jakość. Ostrość. Szybkość. Uwidaczniaj najdrobniejsze szczegóły i postaw na wyjątkowy obraz marki Canon dzięki doskonałym, uniwersalnym funkcjom rejestracji obrazu. Czas na twórczy przełom.

Nowe talenty

Czterech utalentowanych twórców przetestowało model EOS R50, chcąc odkryć nowe sposoby tworzenia atrakcyjnych wizualnie treści do mediów społecznościowych z wykorzystaniem aparatu bezlusterkowego.

KONTROLA NAD GŁĘBIĄ OSTROŚCI

Ukazuj jeszcze drobniejsze szczegóły w trybie fotografowania w małej odległości. Wbudowane funkcje sekwencji wyostrzania i kompozycji głębi automatycznie rejestrują obraz z naturalną głębią ostrości.

Sekwencja nastaw ostrości

Pojedyncze ujęcie

KREATYWNOŚĆ BEZ WYSIŁKU

Zainspiruj się możliwościami, jakie daje sekwencja twórcza zapewniająca różne wersje rejestrowanych ujęć. Funkcja twórczego wspomagania i zaawansowany tryb A+ ułatwią Ci pracę. Wystarczy wybrać ulubiony efekt.

„Korzystanie z sekwencji twórczej to świetna zabawa. Daje ogrom możliwości”.

Zeena, twórca treści

DOSKONAŁY EFEKT PRZY SŁABYM OŚWIETLENIU

Duża matryca APS-C umożliwia fotografowanie także przy słabym oświetleniu. W zaawansowanym trybie A+ tryb zdjęć nocnych wykryje ciemne ujęcia, wykona szereg zdjęć i automatycznie połączy je w jeden obraz. ws/i/canon/eos-r50-sample-night-mode-on_4db9c6bf8e0448488ac9abe52c5f5684? $media-slider-dt$" type="image/webp" media="(min-width: 1472px)"/>

Tryb sceny nocnej

Standardowy A+

SZYBSZE WYOSTRZANIE W CAŁYM KADRZE

Szybkie i celne. W 651 strefach, nawet w pobliżu krawędzi kadru5. Technologia Dual Pixel CMOS AF II rozpoznaje i śledzi większą liczbę obiektów z dużą szybkością, dzięki czemu regulacja ostrości jest niezawodna.

„Funkcja automatycznego ustawiania ostrości jest dla mnie wyjątkowo przydatna, ponieważ dzięki niej mogę całkowicie skupić się na tworzeniu treści”

Elena, twórca treści

WKROCZ W ŚWIAT PRODUKCJI WIDEO

Od filmów w rozdzielczości 4K po strumieniowy przesył krystalicznie czystego obrazu – aparat EOS R50 oferuje najlepsze w swojej klasie możliwości rejestracji obrazu wideo, które dodadzą profesjonalnego szlifu treściom zamieszczanym w mediach społecznościowych.

NIESAMOWITY EFEKT OBRAZÓW W ZWOLNIONYM TEMPIE

A może warto sprawdzić, jak wyglądają tworzone przez Ciebie treści klatka po klatce? Postaw na większy dramatyzm obrazów i zupełnie nowy ich odbiór dzięki funkcji zwolnionego tempa!

Ulepszone przesyłanie strumieniowe i połączenia wideo

Dzięki połączeniu USB aparat EOS R50 może służyć jako kamera internetowa do prowadzenia wysokiej jakości rozmów wideo lub przesyłania strumieniowego. Wystarczy go podłączyć7. ws/i/canon/enhanced-streaing-and-video-calls-eos-r50_lifestyle-webcam_110e2cbbd3de48e9bdca08521586c042? $hero-header-full-16by9-dt$" type="image/webp" media="(min-width: 1472px)"/>

BEZPROBLEMOWA ŁĄCZNOŚĆ

Przekraczaj granice bez uszczerbku dla przepływu pracy. Aplikacja Camera Connect umożliwia przesyłanie plików multimedialnych na potrzeby ich natychmiastowego udostępniania, a zawsze włączona funkcja Bluetooth® i łączność Wi-Fi umożliwiają łatwe zdalne sterowanie aparatem8.

Płynny przebieg procesów

Przesyłaj treści za pomocą aplikacji Camera Connect, która doskonale radzi sobie z publikowaniem materiałów prze telefon. Pobieraj zdjęcia i filmy albo przesyłaj obrazy już podczas pracy. Wreszcie mamy porządek!

Dotknij, aby rozpocząć. Dotknij, aby zatrzymać.

Gdy chcesz się znaleźć w kadrze, warto skorzystać ze zdalnego sterowania aparatem. Podłącz telefon i użyj go do zmieniania ustawień aparatu, kadrowania ujęć, wykonywania zdjęć i nagrywania filmów. ws/i/canon/seamless-connectivity-2-eos-r50_lifestyle-remote-shooting_c9391541374046ea90f5734c7c15d27a? $block-media-16by9-dt$" type="image/webp" media="(min-width: 1472px)"/>

ROZSZERZ ZAKRES UMIEJĘTNOŚCI ROZBUDUJ SWÓJ ZESTAW

Dobierz wyposażenie z szerokiej gamy obiektywów i akcesoriów – od uchwytów statywów po mikrofony – i stwórz swój wymarzony zestaw przeznaczony dla twórcy.

„Ten aparat ma wszystko, czego potrzebuję”.

Fatou, twórca treści

Zawartość opakowania

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zainteresować odbiorców i wyróżnić swoje kanały społecznościowe.

 • Korpus EOS R50 (CZARNY)

 • Dekiel na korpus R-F-5

 • Pasek na szyję EM-200DB

 • Ładowarka LC-E17E

 • Akumulator LP-E17

 • Osłona akumulatora

 • Przewód zasilający (UE)

 • Osłona stopki

 • Zestaw instrukcji obsługi

PORÓWNANIE APARATU EOS R50

Rozmiar matrycy

W przybliżeniu Matryca CMOS (APS-C), 22, 3 × 14, 9 mm

W przybliżeniu Matryca CMOS (APS-C), 22, 3 × 14, 9 mm

Rozdzielczość matrycy

24, 2 megapiksela

24, 2 megapiksela

Maks. rozdzielczość filmu

4K UHD 30p
Full HD 120p

4K UHD 30p
4K UHD 60p (wycinek kadru)
Full HD 120p

Szybkość serii zdjęć

Maks. około 12 kl. /s z migawką elektroniczną 1. kurtyny
Maks. około 15 kl. /s z migawką elektroniczną4

Maks. /s z migawką mechaniczną / migawką elektroniczną 1. około 23 kl. /s z migawką elektroniczną

Rozmiar

W przybliżeniu 116, 3 × 85, 5 × 68, 8 mm

W przybliżeniu 122, 5 × 87, 8 × 83, 4 mm

Masa (z kartą i akumulatorem)

Czarny: około 375 g
Biały: około 376 g

W przybliżeniu 429 g

 • Ponad 18 lat doświadczenia

  Ponad 18 lat na rynku, ponad 600 tys. zamówień, 97% zadowolonych Klientów – taki wynik zobowiązuje. Zaufaj faktom i wybierz Cyfrowe. pl!

 • 54 pasjonatów w zespole54 pasjonatów fotografii i filmowania, w sumie blisko 500 lat doświadczenia! Ponad 300 filmów edukacyjnych na YouTube, 1000 poradników na blogu firmowym!Ponad 23 tysiące produktówPonad 23 tys. produktów prawie 400 marek, dostępnych w jednym miejscu. Sprzęt dla początkujących oraz unikalne pozycje dla profesjonalistów. Nie znalazłeś interesującego Cię produktu? Skontaktuj się z nami, zamówimy go specjalnie dla Ciebie!97% pozytywnych opinii

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

TomaszC. 01 Jul 2013 08:54 2715 0

 • #1

  Level 29  

  #1

  Marka: Canon
  Model: EOS 100D
  Format: pdf
  Język: polski

Instrukcja bezpieczeństwa i obsługi Canon Eos 100d

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja bezpieczeństwa i obsługi Canon Eos 100d

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja bezpieczeństwa i obsługi Canon Eos 100d