Książka instruktażowa Ge Jes737

Książka instruktażowa GE JES737 to przydatne narzędzie dla użytkowników tego sprzętu. Zawiera ona szczegółowe instrukcje dotyczące instalacji, konfiguracji, konserwacji i naprawy sprzętu. Książka zawiera również informacje o wszystkich funkcjach, które można wykorzystać, aby w pełni wykorzystać potencjał sprzętu. Książka instruktażowa GE JES737 to również źródło wiedzy na temat bezpieczeństwa i zgodności z przepisami. Zawiera ona istotne informacje o zabezpieczeniach i środkach ostrożności, które należy podjąć, aby upewnić się, że sprzęt jest w pełni bezpieczny i zgodny z przepisami.

Ostatnia aktualizacja: Książka instruktażowa Ge Jes737

Magia filcowania jest książką o podstawach filcowania w formie podręcznika instruktażowego. Zawiera szczegółowe opisy materiałów i narzędzi używanych w technice filcowania. Opisuje nie tylko ich praktyczne zastosowanie ale też wady i zalety. Sama technika filcowania przedstawiona jest w 15-tu rozdziałach w postaci szczegółowego bogatego w zdjęcia instruktarzu jak filcować na mokro i sucho oraz łączyć poznane techniki. W każdym rozdziale uczymy się nowej rzeczy: od kulki, dreda czy kostki, przez cięte z dreda korale, filcowanie w formie, bransolety, po skomplikowane kwiaty. W książce można znaleźć też adresy sklepów z materiałami i galerię prac z filcu.
Książka te przeznaczona jest zarówno dla osób, które nigdy nie filcowały, jak i znawczyń tematu – wszak mogą znaleźć tam usystematyzowaną wiedzę na temat rodzajów wełny i narzędzi, pomocne porady oraz nowe sposoby i techniki na tworzenie kwiatów, także bardziej skomplikowanych.

Tytuł: Magia filcowania
Autor: Irena Biskup, Justyna Wróbel-Mikołajczyk
Wydawnictwo: Pracownia Kreatywności

Uwaga! Informujemy, że dzięki ogromnemu zainteresowaniu naszych Czytelników, nakład I tomu “Magii filcowania” został wyczerpany. Posiadamy jeszcze pulę książek w II gatunku. Różnica polega na gorszej jakości niektórych zdjęć. Jest to mankament jedynie estetyczny – zdjęcia są wyraźne i czytelne, lecz nieco wyblakłe. Z uwagi na to proponujemy promocyjną cenę sprzedaży: 32 zł

Okładka: Miękka
Ilość stron: 112
Wymiary: 27, 4 / 20, 1cm.

instruktażowy - Słownik SJP

SJP

*

SŁOWNIK SJP

  • słownik języka polskiego sjp
  • lista
  • komentarze
  • więcej

X

dopuszczalne w grach (i)

instruktażowy

związany z instruktażem; mający informować, instruować; instrukcyjny

KOMENTARZE

(brak)

Perspektywa – podstawy rysunku, tom 5 - Leonardo Compact Series. 

Seria Leonardo obejmuje poradniki do nauki rysunku. Każdy zeszyt poświęcony jest innemu zagadnieniu.

Tom piąty obejmuje tematykę perspektywy. Przedstawia szczegółowo tworzenie poprawnej perspektywy oraz teorię cieni.
Korzystanie z wiedzy zawartej w poradnikach opiera się na praktycznej nauce rysowania. Teoria ograniczona jest do niezbędnego minimum. Leonardo Compact Series będzie pomocna dla początkujących, jak również dla średniozaawansowanych artystów.

Książka instruktażowa Ge Jes737

Bezpośredni link do pobrania Książka instruktażowa Ge Jes737

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Książka instruktażowa Ge Jes737