Kurs instalacji Frigidaire Faa063p7a A

Aby zainstalować Frigidaire Faa063p7a A, należy najpierw przeczytać instrukcję obsługi. Instalacja urządzenia rozpoczyna się od wybrania odpowiedniego miejsca, w którym będzie ono zainstalowane. Następnie trzeba zainstalować uchwyt montażowy, wkręcając śruby w ścianę. Po zamontowaniu uchwytu należy umieścić urządzenie, a następnie podłączyć kabel zasilający. Po tym kroku należy ustawić prawidłowe położenie i opcje chłodziarki. Ostatnim krokiem jest uruchomienie urządzenia, które można wykonać, używając panelu sterowania. Po prawidłowym zainstalowaniu i uruchomieniu Frigidaire Faa063p7a A, można cieszyć się długotrwałym użytkowaniem.

Ostatnia aktualizacja: Kurs instalacji Frigidaire Faa063p7a A

Przygotowałem dla Ciebie różne wersje szkolenia z montażu klimatyzacji. Wiem doskonale, że każdy ma inne potrzeby i inny zasób portfela dlatego:

Wersja 1 - Darmowe wskazówki z montażu klimatyzacji

Jest to e-mailowy kurso-poradnik (nie chcę tego nazwać kursem, ponieważ ciężko jest się czegoś nauczyć czytając e-mail, ale dla zdeterminowanych bez grosza przy duszy, na początek w sam raz). Przez kilka dni, codziennie będziesz dostawał ode mnie dawkę wiedzy, która pomoże Ci wyczuć temat klimatyzacji i przekona Cię, że warto zainwestować kilka stówek w podstawową wersję kursu online, która zwróci się po pierwszym komercyjnym montażu.

Zapisz się tutaj:

Wersja 2 - Internetowy kurs "Praktyczny montaż klimatyzacji"

Kurs internetowy, który odbywa się w formie video, za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dodatkowo, w zależności od wykupionego pakietu, dostajesz także dostęp do plików z umową, arkuszy kalkulacyjnych itp...

Czy w taki sposób jestem w stanie się czegoś na prawdę nauczyć?

Gwarantuję Ci, że nauczysz się dużo więcej niż na większości wyjazdowych szkoleń w Polsce organizowanych przez najróżniejsze firmy. Skąd taka pewność? Bo byłem na takich szkoleniach i doskonale wiem, że ciężko się na nich czegoś nauczyć. Prowadzą je osoby nie przygotowane do dzielenia się swoją wiedzą, które zalewają Cię zupełnie nie potrzebną teorią, a zajęcia praktyczne to około 20%, podczas których praktyka polega na staniu przy urządzeniu, przy którym wykładowca opowiada co się robi.

Jak to wygląda na moim kursie?

Nie musisz nigdzie wyjeżdżać, bo oglądasz kurs przed komputerem, a wiedzę możesz powtarzać dowolną ilość razy, w dowolnym miejscu (nawet na montażu - na telefonie lub tablecie).

Teorię ograniczyłem do minimum - dowiadujesz się tylko tego, co Ci się przyda. Nie zaśmiecam Twojej głowy niepotrzebnymi informacjami.

Teoria i praktyka stanowią po około 50% zawartości kursu, czyli proporcje są mocno zachowane.

Ale jak to praktyka - przed komputerem..?

Tak! I gwarantuję Ci, że obserwując część praktyczną nauczysz się dużo więcej, a dodatkowo jeśli będziesz miał kawałek rurki, nóż i kielicharkę żeby przećwiczyć najważniejszy element - robienie kielichów, to wyrośnie z Ciebie fachowy montażysta:) Podczas części praktycznej kursu zapraszam Cię do mieszkania, w którym montujemy jednostkę 5kw. Podczas montażu dokładnie pokazuję Ci każdą czynność i opowiadam, dlaczego robię to tak, a nie inaczej. Gdybyś nie wiedział, mam za sobą 10 lat doświadczenia, więc mam swoje triki i sposoby na ułatwianie montażu, którymi chętnie się z Tobą dzielę.

Dostępne są 4 plany w zależności od tego, jakim budżetem dysponujesz, oraz co dokładnie chcesz robić (pracować u kogoś, czy pracować we własnej firmie).

Wszystkie plany znajdziesz rozpisane szczegółowo tutaj

Wersja 3 - Szkolenie fizyczne

Szkolenie fizyczne odbywa się w Tychach (woj. Śląskie) w sali szkoleniowej, w której do naszej dyspozycji jest urządzenie o mocy 2. 5 lub 3. 5kW, czyli takie jakie najczęsciej montujemy w domach i firmach. Na szkoleniu jest nie więcej niż 10osób, żebym każdemu mógł poświęcić moją uwagę. Siedzimy tak długo jak będziecie chcieli, postaram się odpowiedzieć na każde Wasze pytanie.

Szkolenie składa się z wiedzy teoretycznej, na której wyjaśniam podstawy działania klimatyzacji oraz opowiadam o narzędziach i materiałach.

Obowiązkowo jest także część praktryczna, w której każdy uczestnik będzie sam robił połączenie kielichowe, bo uważam, że jest to podstawa, nauczę Cię używania pompy próżniowej, dynamometrów i innych rzeczy, które będziesz musiał każdorazowo wykonać na montażu. Jest to fizyczna wersja szkolenia z planu STANDARDOWEGO, czyli dowiesz się także jak rozmawiać z klientem i jak się reklamować.

Termin i szczegóły najbliższego szkolenia z montażu klimatyzacji znajdziesz tutaj.

Koszt szkolenia fizycznego to 1370zł brutto od osoby. A na szkoleniu opowiem Ci jak zrobić, żeby ta inwestycja zwróciła się po pierwszym montażu.

Jeśli przyjeżdżasz z kolegami (np. pracownicy jednej firmy) to:

 • we dwie osoby płacicie po 1270zł brutto
 • w trzy lub więcej osób 1230zł brutto za osobę

W CENIE SZKOLENIA:

 • dostęp do pakietu PREMIUM szkolenia online
 • przygotowane przeze mnie materiały w postaci podręcznika "Praktyczny montaż klimatyzacji" o wartości 147zł,
 • zajęcia teoretyczne przeplatane praktycznymi wskazówkami
 • zajęcia praktyczne (dostęp do narzędzi, każdy ćwiczy ile potrzebuje)
 • słodka przekąska, woda, kawa i herbata
 • notatnik, długopis
 • NOWOŚĆ:
  każdy uczestnik szkolenia może zapisać się do naszej tajnej grupy na Facebooku, gdzie wraz z innymi uczestnikami wspieramy się nawzajem i pomagamy sobie w różnych sytuacjach. Dodatkowo na tej grupie pojawią się także w najbliższych dniach materiały o tym, jak rozreklamować Twoją działalność na tyle, aby rozdzwoniły się telefony od zainteresowanych klientów (co o tym wiem? W reklamie działam 2x dłużej niż w klimatyzacji:D)
 • praca w małej grupie (max 10), ponieważ tak się dużo lepiej pracuje, więcej się nauczysz, dlatego jeśli jesteś zainteresowany, to wypełnij poniższy formularz (na dole strony) i czekaj na moje potwierdzenie jak tylko sprawdzę, czy wszystkie dane się zgadzają.
 • Wersja 4 - Szkolenie VIP

  Szkolenie VIP jest przeznaczone dla klientów, którzy nie chcą przyjeżdżać do mnie na salkę na szkolenie oficjalne.

  W zależności od aktualnego okresu w pracy mogę Cię zaprosić:

 • do sali szkoleniowej
 • na montaż u Ciebie w domu/firmie na terenie Polski
 • Dodatkowo dostajesz także pakiet PREMIUM kursu online.

  Wszelkie warunki tego szkolenia są do dogadania. Koszt zaczyna się od 5. 000zł netto

  Wersja 5 - Mentoring

  Dostajesz ode mnie:

 • pakiet PREMIUM kursu online
 • szkolenie VIP
 • pomoc w doborze narzędzi
 • identyfikację wizualną Twojej firmy (logo, wizytówki, papier firmowy, stopka w mailu)
 • stronę internetową dotyczącą Twoich usług w montowaniu klimatyzacji
 • pozycjonowanie Twojej strony internetowej
 • pomoc w rozreklamowaniu Twoich usług
 • 4 koszulki z Twoim logo
 • mój prywatny numer telefonu, na który możesz zadzwonić w godzinach pracy (8-16) i zapytać o poradę
 • wskazówki i cotygodniowe rozmowy na skype lub mailowe, podczas których będę sprawdzał Twoje postępy i proponował dalsze ścieżki rozwoju.
 • Koszt tej wersji zaczyna się od 2. 500zł netto/miesięcznie. Umowa podpisywana jest na okres minimum 12 miesięcy, czyli jeden pełny rok. Tyle wystarczy, żeby zaistnieć w okolicy!

  • Kurs elektryka w polsce - jak zrobić?

   witamorientuje się ktoś czy można zrobić taki kurs w Polsce aby uzyskać papiery elektryka? Pytam ponieważ jestem elektrykiem ale w UK, zamierzam jednak do PL wrócić niebawem, po siedmiu latach w UK, i chciałbym kontynuować prace jako elektryk, jednak potrzebne mi będą polskie papiery. Poza tym jeśli...

   Ogólny techniczny 22 Sie 2012 06:49Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 2220

  • szkoła policealna/ kurs elektryka

   Wydaje mi się, że być dobrym programistą w C++ jest w cenie, ale mogę się mylić.No chyba, że będziesz uczyć się programowania w VHDL'u, to bardzo intratny interes, kolega się tym zajmuje i powiem Ci, że dom już wybudował. Zlecenia po kilka tysięcy ma, robota w domu.... ale jest dobry.No tak tylko...

   Nauka Szkolnictwo 15 Wrz 2022 21:44Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 210

   Program do ćwiczeń podstaw elektryki

   Witam wszystkich!Jestem początkującym elektrykiem ( zacząłem kurs elektryka w Szkocji).Poszukuję programu do ćwiczeń podstaw elektryki takiego gdzie buduje się wirtualne obwody lub też są tam już gotowe i potem wirtualnym miernikiem mierzy sie np napięcia itp.Znalazłem jedenMoże...

   Początkujący Naprawy 07 Paź 2009 20:11Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 10435

   Rozmieszczenie elektryki na działce.

   Może by tak pójść na kurs elektryki, że tak powiem?A nie ciągle, że tak powiem, "ja sam, panie kierowniku"!

   Elektryka Dla Każdego 24 Mar 2017 20:27Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 1158

   [Praca] Elektryk (z bezpłatną nauką języka niemieckiego i gwarancją pracy)

   W odpowiedzi na bardzo duże zapotrzebowanie na specjalistów z branży elektrycznej wraz z naszym klientem z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektryk (z bezpłatną nauką języka niemieckiego)Nr ref: KURS/0215/ELEKTRODAMiejsce kursu: Częstochowa, Zawiercie, Lódź, OpoleOferujemy:-...

   Elektrotechnika Elektryka Bazar 05 Lut 2015 11:41Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 747

   Gdzie w Krakowie można odbyć kurs SEP G1? Szukam porządnego szkolenia.

   Mam uwagę trochę na poboczu Twojego pytania. Przy okazji: Ja od początku życia zawodowego do teraz kursy robiłem tylko w SEP. Po zmianie przepisów nie próbowałem innych ośrodków, chociaż w Katowicach dobrą opinią cieszył się tutejszy Zakład Doskonalenia Zawodowego.Elektryki nie da się nauczyć przygotowując...

   26 Cze 2021 21:10Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 429

   Czy warto wybrać zawód Technik Elektryk i jakie możliwości zarobkowe daje?

   Zawsze byłem dobry raczej z informatyki jednak nie chce być informatykiem to nie dla mnie nie mam ochoty siedzieć przy komputerze i wklepywać kod czy zajmować sie grafiką 3D lub 2D lub innymi rzeczami związanymi z tą profesją chociaż kiedyś byłem tym zajarany próbował tworzyć własne gry próbowałem programować, robić...

   13 Sie 2016 13:45Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1605

   Elektryk budowlany - Norwegia

   Adecco Poland Sp. z o. o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S. A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę...

   Inne Bazar 18 Maj 2013 21:04Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2121

   Technik elektryk - Dolnośląskie (Jelenia Góra)

   Te kwalifikacje już nie obowiązują, teraz są inne. EE, czy jakoś tak.Natomiast szkoda Twojego czasu na takie kursy. Żeby uzupełnić w pełni poziom liceum, do wiedzy technika elektryka, to potrzebujesz minimum 2, 5 roku w trybie dziennym. Kursy są krótsze i jeszcze wieczorowe, niektóre "uczelnie" nawet...

   01 Paź 2019 16:40Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 522

   czy ktoś z was korzystał z kursów INTEX?

   Jak w temacie czy ktoś z was korzystał z usług INTEX tzn z kursów przez nich organizowanych.link;A tak apropo jestem młodym elektrykiem i chciałbym bardziej iść w tą branżę tzn: zajmować sie automatyka itpObecnie zapisalem sie do technikum mechatronicznego w Łodzi i chce coraz bardziej w to...

   Automatyka Przemysłowa 10 Lut 2012 22:48Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 2762

   Co powinienem wiedzieć.? Elektryk

   W technikum elektrycznym? Dobrze będzie jak tam ktoś przez 4 lata płytkę prototypową do domu sobie kupi. Nie oszukujmy się:)Dodano po 10 Elektryka jest 20 razy prostsza od elektroniki. Wszystkie zagadnienia z elektryki znajdziesz sobie jak wpiszesz w wyszukiwarkę,, kurs SEP" nawet tutaj...

   20 Sty 2016 16:49Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 966

   Literatura elektryczna - podstawy dla przyszłego technika elektryka.

   Witam. Piszę tutaj by prosić o pomoc drogich użytkowników w sprawie literatury pomocniczej dla przyszłego elektryka. Moja sytuacja jest taka, że rok temu skończyłem gimnazjum ale nie poszedłem od razu do technikum ponieważ wyprowadziłem się na wakacjach do Norwegii by tam przez kolejny rok uczęszczać...

   21 Lip 2012 07:04Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 2976

   Nabór na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe w Krakowie trwa! Nie przegap okazji

   Ogromne doświadczenie w prowadzeniu kursów zawodowych, wysoko wykwalifikowana kadra, nowoczesne pracownie oraz indywidualne podejście do słuchacza to jedne z wielu powodów, dla których warto wybrać naszą szkołę. Jesteśmy profesjonalnym ośrodkiem edukacyjnym. Zajmujemy się kształceniem zawodowym...

   Newsy 13 Wrz 2018 09:08Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1452

   Licencje i kursy Alarmowców

   Niestety, w tym kraju tak jest, że do niektórych nie dociera, że jednak jakieś prawo tu obowiązuje. Tłumaczenie, że "nikt nie chce licencji" nie zwalnia z obowiązku jej posiadania. I nie ma o czym gadać.To prawo jest złe bo uniemożliwia dostanie licencji np technikowi informatykowi, chyba...

   Zabezpieczenia Stacjonarne 26 Paź 2010 10:29Odpowiedzi: 81 Wyświetleń: 14620

   AP Edukacja Technik Elektryk?

   Tu masz wyszukiwarkę kursów zawodowych.Często CKP lub CKU prowadzą darmowe kursy, o czym niewiele osób wie.

   30 Sie 2015 09:19Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1179

   Wrocław - szukam dobrego kursu (E1 do 1kV)

   Jeśli chcesz zdobyć wiedzę praktyczną i teoretyczną to zostaje ci tylko Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy(KKZ):-E. 7 elektromechanik-E. 7+E8 elektryk-E. 7+E. 8+E. 24 Technik elektryk"kompendium wiedzy dla zielonych" jak to ująłeś... Tylko stare podręczniki ze starej podstawy programowej dla elektryków/elektroników...

   19 Paź 2016 20:56Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1548

   Kurs Sep (E lub D) czy Kurs na uprawnienia budowlane

   Jestem po liceum, studiuję elektrotechnikę spec. elektroautomatyka okrętowa na AM w Gdyni i chciałbym po prostu w pracy po kursie nauczyć się podstaw, zrozumieć pewne zjawiska w elektryce, nabyć doświadczenia, potrafić podłączać różne urządzenia, prowadzić ich dozór, umiejętnie je eksploatować i w razie...

   14 Maj 2012 16:59Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1105

   Kurs programowania sterowników PLC - czy to przydatny kurs?

   Witam!Wiem o tym, ale wiedza bez papierka też czasem niewiele znaczy, a jak pracodawca przyjmuje kogoś do zakładu by m. in. zajmował się PLC to pierwsza selekcja będzie taka że przejdą ludzie którzy mają ten kurs, a kolejna że przejdą ludzie którzy mają kurs i wiedzę. Chodzi mi o to czy ten kurs to...

   30 Gru 2013 07:29Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2205

   Czy można pracować jako pom. elektryka bez uprawnień SEP. panowie nie przesadzajcie zbytnio. Chłopak jest na studiach automatyki przemysłowej jakieś pojecie ma. Wszystko zależy od pracodawcy a jako pomocnik elektryka nie musi od zaraz pozsiadać sep'u. Wszystko zależy od pracodawcy, jeśli zatrudni go na warunkach w ramach praktyki wszak jakiś majster...

   Początkujący Elektronicy 04 Sty 2015 18:09Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 6645

   Elektryka domowa - materiały do nauki

   Szukam jakiegokolwiek źródła informacji na temat zasady działania domowej instalacji elektrycznej. Interesuje mnie bardziej praktyczne podejście do tematu. Ilustracje mile widziane, jednak wątpię aby było dużo takich książek, jak dotąd widziałem same schematy.Znalazłem w internecie świetny kurs na...

   13 Sty 2017 23:22Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 2202

   Kwalifikacyjny kurs zawodowy -wykształcenie średnie techniczne

   Skończyłem liceum ogólnokształcące i chciałbym teraz zrobić tytuł technika elektryka.Czy ktoś korzystał może z tego kursui mógłby opisać czy warto?Czy po tym kursie zda sie bez problemu egzaminy kwalifikacyjne?Czy cała nauka odbywa się w systemie online?Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedziPozdrawiam

   31 Sie 2019 10:24Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 2073

   Kursy i szkolenia - 2013r. Estrada, Sep, Oświetlenie, Stoły Cyfrowe itp.

   Mym skromnym zdaniem - idź do jakiejś firmy na wakacje, przekonasz się czy dasz radę. Oraz wiele się nauczysz. Suche kursy nic nie są warte, połowa ludzi po nich nic nie pamięta i robią źle jak robili źle wcześniej.Kursy PRŚD - szkoda kasy.SEP - tak, jeśli masz zostać elektrykiem, lub Panem od Agregatu....

   Nagłośnienie Profesjonalne 07 Cze 2013 10:00Odpowiedzi: 18 Wyświetleń: 3879

   Kurs podstawy elektrotechniki + SEP - Gdzie we Wrocławiu?

   Znalazłem dwie instytucje na terenie Wrocławia, które przeprowadzają takie szkolenia:1. OKZ Wrocław I, ul. Biskupia 10aDodano po 1Znaleziono dwa ośrodki oferujące w/w kursy.Namiary w wątku.

   11 Wrz 2018 16:50Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 498

   Jakieg KURSY moge zrobić?

   Jestem młodszym specjalistą-technologiem elektrykiem (firma zajmuje się produkcją pociągów/metra/lokomotyw itd. ) Dzisiaj kierownik zapytał się jakie kursy chciałbym sobie zrobić i dał mi czas abym się zastanowił co i jak. I tu rodzi się pytanie - jakie kursy mogę sobie zrobić przy takim stanowisku?...

   Elektryka Instalacje i Sieci 20 Maj 2016 13:44Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 846

   Uprawnienia na elektryka

   Witam, nie wiem czy to jest dobry dział na ten temat ale wydał mi się najbradziej odpowiedni.Chodzę do Liceum Profilowanego o profilu usługowo gospodarczym, szkoła trwa 3 lata i mam po niej tylko maturkę(o ile zdam;P).W przyszłości chciał bym pracować jako elektryk. I teraz uwaga, gradobicie pytań:1....

   Ogłoszenia Elektronika 07 Lis 2006 06:33Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 4920

   Technik elektryk zaocznie w 2 lata w APedukacja - warto?

   Żadna szkoła ani uczelnia nie daje Ci żadnych uprawnieńJeśli chcesz się zajmować instalatorstwem wystarczą uprawnienia SEP 1kV ETakie uprawnienia muszą wyrabiać wszyscy absolwenci techników i wyższych uczelni elektrycznych ale żeby móc mieć takie uprawnienia nie trzeba kończyć żadnej szkoły co delikatnie...

   06 Lip 2012 22:10Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 9087

   Uprawnienia budowlane dla elektryka.

   Zgadzam się z kolegami. Ja sam mam uprawnienia "sepo E" od kilkunastu lat. Z tego co wiem to inspektor budowlany obbiera wszystkie instalacje łącznie z elektryczną. Można komuś zrobić instalacje w nowym domu. Ale większość i tak zależy od inspektora.Dodano po 9Na kurs można zapisać śię samemu...

   21 Lis 2012 21:16Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 11661

   Zadanie z Elektryki jest zbyt skąplikowane na moją wiedzę...

   Witam serdecznie, jestem uczniem 3 klasy szkoły zawodowej, aktualnie mam kursy i z daną okolicznością jaką jest wirus mamy e-kursyNasz nauczyciel zadał nam dość trudne zadanie do którego nie mogę jakoś podejść ze względu na brak wiedzy jak i brak materiału z którego mógł bym te dane przeanalizować i...

   Nauka Elektroniki, Teoria i Laborki 15 Kwi 2020 10:14Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 696

   Kurs na temat Projektowania systemów alarmowych klasy SA-1 - SA-4.

   Kilku znajomych było na "kursie" w Warszawie organizowanych przez Izbę Systemów Alarmowych wtłaczno im wiedzę co jest najlepsze na rynku i co powinni kupowac normalna akwizycja wiedzy praktycznej nie nabyli praktycznie zadnej no bo jak nauczyć się konfigurowania, programowania, zasady działania itp. w...

   24 Maj 2005 16:33Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 8856

   Czy na egzamin SEP można iść bez kursu?

   tak można isc na egzamin bez kursu. jest jedno ale: na egzaminie pan egzaminator zapytał sie mnie czy byłem na kursie, odpowiedzialem ze tak to pytania były łatwiejsze. Jak sie dostać na egzamin: musisz sie dowiedziec gdzie u ciebie w okolicy SEP ( Stowarzyszenie Elektryków Polskich) ma swoje małe...

   12 Paź 2007 05:42Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 9507

   Kurs AutoCad czy SEP -który lepiej wybrać?

   Jeśli myślisz o studiach technicznych to bierz AutoCad-a bez namysłu. Jeśli jednak chcesz podjąć pracę w zawodzie po technikum, to bardziej użyteczny będzie kurs SEP, bo po technikum i tak masz marne szanse na pracę w biurze projektów, a i nawet uprawnień projektowych z zakresu elektryki żadnych nie...

   22 Wrz 2011 23:41Odpowiedzi: 15 Wyświetleń: 5870

   domowa instalacja elektryczna - kurs

   Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć w tym temacie to polecam zapisać się do szkoły dla dorosłych. Ukończ kwalifikacyjne kursy zawodowe o symbolach E07, E08 oraz E24. Takie kursy trwają dwa lata ale dają konkretną wiedzę i kończą się egzaminami. Niestety ale nie nauczysz się elektryki online. Poszukaj...

   11 Paź 2015 19:42Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1542

   Nauka na Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych

   Witam.Obecnie mam 28lat wykształcenie zawodowe budowlane. Ledwo zdałem tą szkołę. Pracowałem przy wykończeniach, w brukarstwie, jako operator wózka widłowego, gastronomii, jako ogrodnik, potem trafiłem na produkcję, w firmie górniczej na dole w kwk, zakład ślusarki. Gdy zdobyłem takie doświadczenie...

   16 Sie 2016 09:18Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1551

   Gdzie robić kursy zawodowe i jakie?

   Poza ośrodkami kształcenia praktycznego, gdzie można odbywać kursy na świadectwa kwalifikacyjne (w różnych kategoriach) warto odwiedzić pobliskie ośrodki akademickie, np. Centrum Kształcenia Ustawicznego PWr we Wrocławiu prowadzi krótkie kursy dla elektryków (bez wykształcenia wyższego), znalazłem m. in....

   27 Wrz 2018 10:48Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1740

   W przyszłym tygodniu mam mieć kurs E1 co przeczytać?

   Witam serdecznie Wszystkich zgromadzonychW przyszłym tygodniu mam mieć kurs z projektu z mojego miasta na Elektryka.Trochę tam się interesuje fizyką, ścisłowcem raczej nie jestem, ale jako że kurs mamy bezpłatny to zawsze nowe umiejętności w poszukiwaniu pracy się przydadzą. I teraz właściwe...

   06 Maj 2020 18:40Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 411

   Jak zostać pełnoprawnym elektrykiem.

   WitamJestem po liceum ogólnokształcącym i od dwóch lat pracuje na budowie jako pomocnik elektryka de facto wykonując te same czynności co inni elektrycy w firmie. Jeśli chciałbym być elektrykiem na papieże również to muszę skończyć jakąś szkołę policealną o kierunku technik elektryk (nie chcę iść...

   24 Sie 2018 16:34Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 8193

   Pomoc w wyborze zawodu. Elektryk, Elektronik, Informatyk

   Witam, za siedem miesięcy kończę gimnazjum. Jeszcze nie wiem ile będę miał punktów, bo główne testy będziemy dopiero pisać w kwietniu, ale zastanawiam się nad wyborem zawodu. Interesuje się ogólnie elektryką, elektroniką. Lubię wymieniać w samochodzie żarówki, czy szukać przerwanego kabla, ale lubię...

   29 Gru 2009 10:26Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 7477

   [Praca]Szukam pracy elektryk Sosnowiec okolice info (gdzie złożyć CV)

   Szukam pracy w zadowie Elektryka.Wykształcenie:2013 - 2015 OMEGA Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych po Zasadniczej Szkole Zawodowej (Zaoczne)2013 Dyplom Potwierdzający Kwalifikacje Zawodowe (Elektryk)2010 - 2013 Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 3 w Zespole Szkół Architektoniczno-Budowlanych...

   01 Maj 2014 14:21Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 828

   [Praca]Elektryk DSB pomocnik elektryka Norwegia

   Norweska firma ELEKTRO PERSONELL AS poszukuje wykwalifikowanych elektryków na długofalowe projekty w Oslo i Akershus.Jesteśmy firmą norweską z obsługą w języku polskim. Nasi konsultanci służą pomocą na każdym etapie współpracy. Oferujemy atrakcyjne, długofalowe warunki zatrudnienia, pracę w systemie...

   11 Cze 2019 10:09Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1542

   Kurs elektryczny co wybrać

   Właśnie - bardzo ciekawy temat na przykładzie kolegi szukającego „kursu na elektryka”, bo właśnie tak to wygląda w naszym kraju. Jak można dopuszczać do egzaminu SEP osoby, które nie mają udokumentowanego wykształcenia i praktyki w tak odpowiedzialnym zawodzie? Nigdzie w cywilizowanym świecie...

   08 Kwi 2009 13:39Odpowiedzi: 18 Wyświetleń: 28922

   kurs, technikum, studia???

   Witam,Mam do Was grona elektryków, elektroników generalnie osób mających kontakt z prądem pytanie:). Od jakiegoś czasu pracuję na linach. Jednak rynek cały czas się zmienia i warto myśleć nad rozwojem swoich umiejętności. Stąd moje pytanie: Jak zacząć?Nie chcę zwykłego papierka, który poświadczy...

   25 Paź 2010 07:54Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 801

   elektryk, technikum informatyczne co wybrać?

   Zaczne od tego że nie stety staje przed trudnym wyborem szkoły. Mam na oku dwa profle: technik informatyk i zsz elektryk. Bardziej interesują mnie komputery a dokładniej hardware i pomyślałem nad kierunkiem informatycznym. Jako drugi kierunek myśle nad elektrykiem, bo po tym zawsze znajdę pracę...

   02 Mar 2011 22:06Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 3012

   Kurs elektryczny - poszukuję chełm i okolice lublina

   Witam proszę o poradę i pomoc w znalezieniu kursu na elektryka, pracuję w zawodzie 4 lata i nie mam uprawnień. Pracuje za granicą przyjechał bym żeby zrobić uprawnienia minimum na 1kV u nas, przydadzą mi się też w PL kiedyś.A i jak wygląda egzamin,

   06 Lis 2011 10:56Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2379

   Jakie kursy uprawnienia itp

   Witam jeżeli temat zamieściłem w złym dziale to z góry bardzo przepraszam.Chciałem się was dopytać jakie kursy mógłbym sobie porobić. Jestem po technikum elektrycznym teraz chodzę do mechatronika (zaocznie) pierwszy semestr zaliczyłem bez lipy ogółem odnajduje się w tym. Pracuję w utrzymaniu ruchu...

   27 Lut 2012 13:28Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1691

   Kursy czy szkoła po zawodowce zawód monter elektronik

   opłaca się bardziej robić kurs na np elektryka lub powiększyć kwalifikacje montera czy iść do technikum do elektronikaA czy jedno będzie przeszkadzać drugiemu? Tak jak napisał AB47, wykształcenie-ważna sprawa, a na kursach na pewno dowiesz się innych ciekawych i praktycznych rzeczy.

   08 Maj 2013 10:16Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1851

   Kurs SEP do 1kv (E i D) co tak naprawdę daje i czy warto zrobić?

   Jeśli chodzi o moją szkołę to mam zawód cukiernika plus teraz nie dawno zrobiłem liceum.Co w tym kraju się powyrabiało, cukiernik elektrykiem:cry:Kolego nic nie daje taki kurs ja nie ma się minimum podstawowych wiadomości /a przede wszystkim praktyki/ z dziedziny elektroenergetyki.

   08 Gru 2013 18:15Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 4569

   SEP E- Rozszerzenie kursu o Prace Kontrolno- Pomiarowe

   Dziękuję wszystkim bardzo za odpowiedzi.Zdecyduję się na książkę W. Orlik pt. "Badania i pomiary elektroenergetyczne dla praktyków",. Przygotowywałem się do kursu już kiedyś właśnie z książek tego autora bodajże " Egzamin kwalifikacyjny elektryka w pytaniach i odpowiedziach ".Heh teraz już będę...

   Elektryka Pomiary 19 Sie 2014 17:19Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 7209

   Informatyka - jaki kurs wybrać?

   Które Waszym zdaniem jest najbardziej opłacalne?Wszystko zależy od tego, czy będziesz miał możliwości wykorzystać w przyszłej pracy umiejętności zdobyte na którymś z kursów. Mam tu na myśli również wymierne korzyści płynące dla Ciebie. Uważam, że najbardziej optymalnym byłby strzał w AutoCAD-a....

   08 Lut 2015 15:38Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1125

   Kurs SEP do wykonywania instalacji

   Ja uczęszczam na darmowe kursy kwalifikacyjne. Mam już skończony E7 (elektro mechanik) i E8 (elektryk). Z E8 mam teraz egzamin w czerwcu. A od września idę na E23 (technik elektryk). Kursy odbywają się zaocznie, przynajmniej w tej szkole do której ja chodzę, kończą się egzaminem państwowym praktycznym...

   08 Maj 2015 12:28Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1080

   Kursy unijne do wyboru cnc, AutoCAD, Sep, hds.

   1. Operator/programista CNC - warto zrobić jak chcesz w tym zawodzie pracować, zawsze to jakieś podstawy a nuż trafisz na firmę która pozwoli ci się doszkolić i rozwinąć.2. Jak masz prawko C/C+E też warto -jeśli chcesz jeździć3. To samo co powyżej - jak masz ambicje być magazynierem...4. Dobrze...

   15 Mar 2018 20:25Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 936

   Co po szkole zawodowej? Kursy czy technikum + studia?

   Witajcie, jestem świeżo po szkole zawodowej jako elektryk, pracuje na przyuczeniu również w tym kierunku, i zastanawiałem się czy iść robić kursy SEP czy jednak iść do technikum by zdobyć maturę i potem na studia jakieś związane z tym kierunkiem, i pytanie czy warto iść na te studia? skoro i tak mogę...

   06 Wrz 2021 15:04Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 198

   AUTOCAD kursy, szkolenia, książki, od podstaw, instalacje elektryczne

   Najpierw naucz się zwykłego AutoCada, ponieważ AutoCad Electrical bazuje na zwykłym AutoCad. Najlepszym kursem jest praktyka. :) Zdecyduj, w którą część projektowania instalacji chcesz iść - projektowanie sieci EE, projektowanie instalacji nN, może projektowanie AKPiA.Zanim zaczniesz projektować,...

   13 Wrz 2021 07:07Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 432

   [Praca] Poszukujemy 10 Panów na stanowisko Elektryk Przemysłowy - Niemcy

   Poszukujemy 10 Panów na stanowisko „Elektryk Przemysłowy”Miejscowość: Rheda Wiedenbrück.Zakres Obowiązków:Konserwacja oraz kontrola stanu elektroniki w instalacjach automatycznych (taśmach produkcyjnych).Monitorowanie taśm produkcyjnych oraz naprawa bieżących usterek...

   16 Lip 2015 11:17Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 948

   Pytanie o kolejne kroki na początku "kariery" elektryka

   Witajcie,Mam pytanie odnośnie bycia elektrykiem. Najpierw jednak chciałbym przedstawić pokrótce sytuację. Obecnie jestem pracownikiem korporacji, moja praca w ogóle nie jest związana z elektryką. I jestem już zmęczony byciem korposzczurem, wieczną sprzedażą, targetami, siedzeniem przez 8-10 godzin...

   10 Lip 2016 20:17Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 867

   [Praca] Elektryk (z prawem jazdy kat. C)

   Work&Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz budownictwa infrastrukturalnego. Wspierając prestiżowe projekty techniczne oraz największe inwestycje w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy...

   03 Lip 2017 10:08Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1386

   [Praca] Elektryk (z prawem jazdy kat. C)

   19 Lip 2017 11:21Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1002

   Technik elektryk - czy będe coś wiedział o samochodach?

   WITAM WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE!!!Teraz kończe gimnazjum i wybrałem już swoją szkołe - Technikum Elektryczne o profilu Technik Elektryk. Noi chciałbym się dowiedzieć czy po ukończeniu tej szkoły będę wiedział coś o silnikach samochodowych i ogólnie o samochodach tak żeby umieć go naprawić i pomajsterkować...

   08 Cze 2010 14:53Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1886

   [Praca]Inżynier elektryk - praca

   A-Team Recruitment jest firmą doradztwa personalnego, z doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji.Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonych i energicznych osób na stanowisko:INŻYNIER ELEKTRYK ds. INSTALACJI ELEKTRYCZNYCHMiejsce pracy:...

   09 Lip 2012 14:01Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1093

   Praca jako elektryk w Niemczech plusy i minusy.

   Powiedz mi gdzie są takie stawki dla robola elektryka to chętnie tam pojade. W monachium bo pracowałem tam ze znajomościa niemieckiego max co wyciągnie polski robol to 12-16EUR te 20 euR to majster na budowie ale nie robol...Nie wiem gdzie trafiłeś, w każdym razie kiepsko...Pracowałeś i mieszkałeś...

   25 Paź 2015 11:41Odpowiedzi: 17 Wyświetleń: 41865

   [Praca] Praca Elektryk Niemcy

   Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:ElektrykMiejsce pracy: całe NiemcyZadania:• montaż szaf sterowniczych• montaż instalacji elektrycznej w budynkach• montaż i naprawa kuchenek elektrycznych oraz sprzętu elektrycznego• Facilitymanagemen...

   23 Cze 2015 10:57Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 645

   KKZ Elektromechanik E7; elektryk E7+E8; technik elektryk E7 E8 E24

   Jeżeli jesteś elektromechanikiem i możesz to udokumentować to możesz ubiegać się o egzamin eksternistyczny zawodowy (na podstawie minimum dwóch lat pracy w zawodzie) w kwalifikacji E. 07.Na pozostałe E. 08 i E. 24 musisz mieć kursy (KKZ) i po nich zdać egzaminy (konkretny egzamin możesz zdać od razu po...

   25 Wrz 2020 00:38Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 10224

   Czy warto się przekwalifikować na elektryka?

   Dużo starsi od Ciebie uczęszczają na takie kursy:)Więc jeżeli tylko masz zapał do poznawania nowych rzeczy to do dzieła. Nigdy nie jest za późno.Jak chcesz jakieś info odnośnie takich kursów w Warszawie to napisz na PW

   27 Lut 2016 00:01Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 2766

   Technik automatyk czy elektryk

   Po technikum elektrycznym masz możliwość iść w budownictwo ( elektroinstalacje), energetykę lub utrzymanie ruchu. Po automatyku dochodzi sterowanie układów, praca w przemyśle. Jeden i drugi kierunek na początku będze się składał z podstaw elektrotechniki, materiałoznastwa, podstaw automatyki, miernictwa...

   27 Paź 2017 12:45Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 2970

   [Praca] Elektryk praca w Holandii

   Firma Z. U. R. S zatrudni doświadczonego elektryka (do pracy w Holandii Metalektro CAO).-połączenie skrzynek kontrolnych oraz dbanie o komplet okablowania maszyn-znajomość sterowników PLC będzie dodatkowych atutem.Wymagania:-kurs elektrotechnika- kilkuletnie doświadczenie jako elektryk...

   16 Lut 2018 10:59Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 468

   Uprawnienia na elektryka - co potrzebne???

   Uprawnienia projektowe?Czyli jak powiedzmy zakladam komus instalacje w garazu (2 gniazdka + swiatlo) to jeszcze ktos musi ja zaprojektowac? Toz to bez sensu, chyba kazdy kto ma pojecie o elektryce wie jak to nalezy zrobic....Wybacz, ale "bez sensu", to jest Twoja reakcja."Pojęcie o elektryce"...

   15 Lut 2010 17:09Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 7674

   Pytanie o uprawnienia do 1kV dla elektryka.

   Albo sam sie uczysz z podręcznika i idziesz tylko na egzamin np. do ZDZ na Podwalu lub na Wisniowej Koszt ok 100zł za sam egzamin. Albo idziesz na kurs i kosztuje Cię to parę stówek i trwa parę tygodni ( dni - zależy od kursu)We wniosku o nadanie uprawnień wpisujesz jakie zagadnienia Cie interesuja...

   20 Lut 2009 15:05Odpowiedzi: 18 Wyświetleń: 12681

   Szkoła policealna o kierunku elektronik elektryk

   Witam, szukam szkoły policealnej, najlepiej rocznej o kierunku elektronik elektryk lub pokrewne, potrzebne mi jak najszybciej papiery w tym zawodzie, moze tez byc jakis kurs, interesuje mnie warszawa lub okolice, może ktos z was wie cos o takiej szkole, z góry dzięki

   26 Mar 2010 21:37Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 3635

   Ile zarabia inż. elektryk?

   Podobno 10 deka handlu jest lepsze, niż kilo roboty, nie krzyw się na Biedronki...Jako inż. elektryk bez trudu zrobisz uprawnienia SEP i możesz zająć się działalnością usługową (własna firma): pomiary instalacji, uziomów, przewijanie silników itp. Możesz zrobić dodatkowy kurs BHP i zająć się szkoleniami...

   02 Mar 2010 14:50Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 18589

   Technik Elektryk - Co dalej w życiu robić?

   Witam serdecznie.Mój pierwszy post na forum.Panowie mam kilka pytań. Mianowicie chciałbym zapytać gdzie mogę pracować po samym technikum elektrycznym? Czy warto od razu robić uprawnienia SEPowskie?Jakie są wymagania by przyjęli mnie do pracy w zakładzie energetycznym lub na kolei PKP jako elektryka...

   14 Lut 2011 19:57Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 5419

   trudny wybór elektryk czy monter elektronik?

   Postaraj się coś wykombinować, aby pieniądze na dojazdy się jednak znalazły.Po latach, patrząc na swą przeszłość (młodość) będziesz sobie pluć w brodę, że ci się nie chciało ruszyć d*py i ukończyć lepszej szkoły.Oczywiście na pierwszym miejscu przy wyborze szkoły powinny być zainteresowania (nie...

   27 Maj 2011 13:25Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 3770

   Praca jako elektryk na statku.

   Czy po skończonych studiach na kierunku Elektrotechnika, można znaleźć pracę na statku jako elektryk? Czy potrzebne są jakieś dodatkowe kursy doszkalające, uprawnienia? Jak wygląda sprawa praktyk? Można je tam odbyć w jakiś sposób?Pozdrawiam.

   Forum Budowlane 21 Sie 2011 22:36Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 4376

   Elektryk Samochodowy - Szkola

   Chcialbym po gimnazjum isc na elektryka samochodowego. Jaka szkolę powinienem wybrac po gimnazjum. Gdzies przeczytalem ze ekonomista w ekonomie, a potem kurs. Najlepiej jakby szkola byla na pomorskim.

   31 Sie 2011 15:31Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1080

   [Praca] Oferta pracy dla elektryka w Szwajcarii

   Opis stanowiska:Do zadań kandydata należeć będzie przede wszystkim przygotowanie instalacji, a także budowa, konserwacja i naprawa instalacji.Wynagrodzenie:-atrakcyjne wynagrodzenia adekwatne do doświadczenia – między 30-33 CHF/h brutto-dzienny dodatek obiadowy ok 12 CHF 26 Paź 2011 10:07Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1248

   Pomocnik elektryka-pytania

   W wakacje chcę popracować jako pomocnik elektryka na budowach. Mam pytanie czy wystarczy do tego świadectwo kwalifikacji SEP E do 1kV? Jeśli tak to czy trudno go zrobić po skończeniu kursu? Mam podstawy teoretyczne:prawo Ohma, prawa Kirchhoffa i praktyczne z pracy w własnym domu.Ile można zarobić...

   30 Sty 2012 22:44Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 2727

   Egzamin zawodowy na elektryka- są poprawki?

   Nie rozumiem tego G1. Chodzi mi o to że będę miał zaliczony kurs SEP do 1kV lecz bez zdanego egzaminu na elektryka na koniec szkoły to nie znajdę pracy w tym fachu tak?

   10 Mar 2013 13:46Odpowiedzi: 21 Wyświetleń: 3909

   Młody elektryk jak wejść na rynek

   Raczej odpada średnie dla dorosłych 2 lata potem studia 3 minimum. nie chcę mi się, znani elektrycy w mojej okolicy nie mają nieraz zawodówki skończonej a biją kokosy domy fura nic im nie brakuje. Nie papier jest kluczem do sukcesu, śmiać mi się nieraz chcę...

   06 Lis 2013 16:11Odpowiedzi: 21 Wyświetleń: 8331

   Najlepsza książka do nauki Elektryki

   Panowie nie długo wybieram się na kurs uprawnień SEP do 1KV. W związku z tym chciałbym poszerzyć swoją wiedzę z zakresu elektryki.Jaką byście polecali książkę do tego celu?

   14 Lis 2014 18:40Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 23442

   Zawód elektryk- kształcenie

   Witam kolegów!Miałbym do Was ogromną prośbę o poradę.Mam 26 lat, Po ukończeniu szkoły średniej (ekonomicznej) pracowałem dorywczo na budowie. Miałem również do czynienia z elektryką- pracowałem kilka razy ze znajomym, który jest elektrykiem. Były to tzw fuchy (jak miał nadmiar pracy to mnie zabierał)....

   10 Mar 2015 11:20Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 1443

   [Praca] Warszawa - Technik serwisu - elektryk

   Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami....

   14 Sty 2016 08:14Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 768

   Uprawnienia do 1kV po szkole zawodowej - profil elektryk

   Co było napisane o tych uprawnieniach?Uprawnień do 1kV nie nadaje szkoła tylko instytucja do tego uprawniona. Są to osobne uprawnienia, i za egzamin je potwierdzający trzeba zapłacić.Skoro nie zdawałeś takiego egzaminu to z pewnością nie masz tych uprawnień i dałeś padłeś ofiarą chwytu marketingowego...

   25 Sty 2016 00:15Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 3666

   [Praca]Inżynier elektryk. Dla amerykańskiej firmy produkcyjnej, Dzierżoniów.

   Dla amerykańskiej firmy produkcyjnej, posiadającej fabrykę w Dzierżoniowie, szukamy osoby na stanowisko:Inżynier ElektrykZadania na stanowisku:-Opracowanie dokumentacji technicznej szaf elektrycznych w Eplan-Przygotowania bazy danych dokumentacji szaf sterowniczych dedykowanych do programu...

   29 Cze 2016 15:37Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1053

   [Praca] Kraków- praca dla elektroników, elektryków, automatyków

   Poszukuje osób szukających interesującej, przyszłościowej, niesezonowej pracy, przy serwisowaniu wind osobowych.wykształcenie techniczne (elektronik, elektryk) ewentualnie średnieprawo jazdy kat. Bdyspozycyjnośćumiejętność analitycznego myśleniaodporność na stresmile widziane...

   13 Paź 2016 20:04Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1023

   [Praca] Elektryk - automatyk (śląskie)

   Omet Poland Sp. z siedzibą w Kobiórze, jest firmą świadczącą usługi serwisowe związane z remontami maszyn przemysłowych, szczególnie pras. Specjalizujemy się w naprawach, renowacjach i modernizacjach maszyn. Świadczymy również usługi w dziedzinie relokacji, zarówno pojedynczych maszyn, jak i całych...

   Automatyka Bazar 30 Mar 2017 09:55Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1008

   Świadectwa Kwalifikacji w czasie pandemii - Ważna informacja dla elektryków

   Ale taka jest idea świadectw kwalifikcyjnych. Jesli ideą jest bezpieczeństwo, to ustawodawca powinien działać ze względu na nie.orazNo ja z tych kilku egzamino-kursów na któych byłem, to widziałem, że zdarzają się wszystkie skrajności, ale częściej ta ostatnia. Szczytem było jak ludzi testujących...

   Tematy tygodnia 22 Mar 2021 09:17Odpowiedzi: 15 Wyświetleń: 2586

   Czy mając uprawnienia elektryka zdobyte w Anglii mogę pracować w Polsce i UE?

   Orientuje się może ktoś w uprawnieniach elektryka nabytych w Anglii. Czy posiadając owe można spokojnie podjąć pracę w Polsce i w UE? Czy raczej w zależności od kraju należy doprowadzić do uznania kwalifikacji i ukończenia kursu dzoszkolającego?

   13 Sty 2023 19:55Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 135

   kurs od podstaw

   To ja może opiszę swój przykład, jak doszedłem do tego, do czego doszedłem (czyli umiem się w miarę zabrać do naprawy/tuningu wzmacniacza_, zobaczysz że nie ma recepty na wiedzę i umiejętności... Od małego majsterkowałem, klocki Lego et caetera, potem pod wpływem kolegi który robił pracę dyplomową zacząłem...

   Audio Serwis 08 Sie 2004 22:29Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 1368

   Początkujący elektronik, jakie książki? kursy?

   remonD hihi też miałem taką klasę - niestety elektroniki musiałem i nadal muszę uczyć się sam – myślałem że na studiach chociaż pokażą co jak gdzie i po co – nic z tego. Jak czegoś sam nie rozwalisz - to się niczego nie nauczysz. Pierwszego kompa spaliłem w wieku kilkunastu lat. :) Na płycie...

   02 Mar 2010 21:37Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 3150

   Gdzie mozna przejsc kurs na elektromontera?

   Kol radas21 jeżeli Jesteś elektronikiem z wykształcenia i" Rozumiesz prąd"to u elektromonterów on płynie tak samo. Ale Tobie jest chyba potrzebnapraktyczna znajomość zagadnień, a tego kursy niewiele dadzą jeżeli sięnie ma praktycznego kontaktu z zawodem. Dobrze byłoby przyjąć się dopracy w...

   24 Sie 2008 19:32Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 15158

   Pytania podchwytliwe- Świadectwo Kwalifikacji (kurs SEP)

   SzamanGniewko napisałPonoć jest tak, że 230V jest tylko na pewnej wysokości sinusoidy na samym szczycie jest nawet 312V i dlatego przebija to napięcie skórę przeciętnego człowieka nawet jeśli jest 250V jego wytrzymałość. I niech mi ktoś powie skąd przeciętny elektryk ma to wiedzieć?230V to jest...

   16 Cze 2009 19:22Odpowiedzi: 60 Wyświetleń: 34419

   Gdzie mozna przejsc kursy "Light Jockey"

   A gdzie świecisz na tym pilocie?Zawsze firma może Ci wystawić taki papierek, nie pamiętam jak to się nazywa... Kwalifikacje, czy coś. Że wtedy i wtedy pracowałeś na takim i takim sprzęcie i było git;)Nie dawno mój kierownik wypisywał coś podobnego znajomemu, który dorabia u nas dorywczo.Co...

   Optoelektronika 26 Cze 2009 00:07Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 2261

   Jak wygląda kurs na uprawnienia SEP z PUP.

   Żebyś się Arturoo nie zdziwił że byłem na takim egzaminie. Nie piszę postów na podstawie tego co mi ktoś powiedział(może ty tak robisz). Zdobyłem w taki sposób uprawnienia choć z nich wcale nie korzystam. Nie pracuję jako elektryk. Po prostu wysłali mnie z pracy bo ktoś musiał je mieć żeby po prostu włączyć...

   10 Gru 2010 14:44Odpowiedzi: 15 Wyświetleń: 20677

   Kurs SEP 1kV wymagania, koszty.

   Możesz pomarzyć.Instalacje w domku możesz robić i bez uprawnień sep 1kV(kto ci zabroni), tylko kto ci to odbierze. A sam na razie nie masz szans na odbiór instalacji elektrycznej bez uprawnień budowlanych w zakresie wykonawstwa lub projektowania.Nawet mając technikum elektryczne, kurs czy co tam...

   27 Lut 2012 18:01Odpowiedzi: 28 Wyświetleń: 59708

   Pytanie ze szkolenia- kurs sep

   Tylu elektryków i brak prawidłowej odpowiedzi.Należy sprawdzić efekty pracy, czyli zmierzyć SWZ L1-PE, oraz SWZ N-PE.To jest postawa.Ochrona miejsca pracy to na egzamin z BHP.Uziemić fazę - niby do czego, to nie jest tramwaj i naprawa trakcji z uszynieniemochronnym.Dodatkowe pytanie, w...

   10 Wrz 2010 14:44Odpowiedzi: 33 Wyświetleń: 16813

   szkolenia, kursy gdzie szukać

   mam pytanie... firma chce zainwestować w szkolenie... mam sobie wybrać oni zasponsorują???i moje pytanko: co warto "mieć" i gdzie szukać? (dolnośląskie)Jestem elektrykiem mam podstawy automatyki i tym się zajmuję. :? :

   15 Lip 2013 20:00Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1554

   Jakie kursy przydatne dla elektrotechnika??

   Nie jestem elektrykiem ale z tego co pamiętam aby starać się o uprawnienia bezograniczeń musisz mieć mgr. Jednakże możesz się starać o uprawnienia z ograniczeniami, wygoogluj to, na pewno znajdziesz.

   16 Sie 2011 13:27Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 2213

   - szukam-kurs praktycznych umiejętności

   Moim zdaniem - załatw sobie praktyki lub jakiś staż w firmach które zajmują się tego typu działalnością. Książki tak, ale jak czegoś nie zepsujesz to się nie nauczysz. Sam jestem instruktorem praktycznej nauki zawodu (elektryk) i wiem coś na ten temat.

   Hardware, Software, naprawa urządzeń sieciowych 02 Gru 2012 15:40Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 738

   KURSY SEPowskie, Uprawnienia Elektyczne do 1 kv (Katowice)

   Może był już ten temat może nie ale nie mogę znaleźć informacji na ten temat.Jeśli był to przepraszam za zaśmiecanie.W tym roku kończę edukację w ZSZ profil - elektryk.Przydałby się uprawnienia, bo mam zamiar pracy w zawodzie i dlatego mam kilka pytań na temat egzaminu.1. Egzamin jest...

   03 Gru 2012 17:21Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1530

   Kursy zawodowe, szkolenia Lublin gdzie?

   Poszukuje jakiegoś ośrodka szkolącego w lublinie, aby zdobyć zawód. Najlepiej żeby był darmowy, ale i mogą być płatne kursy/szkolenia. Dobrze by było, żeby były zaoczne, choć nie muszą być.Interesują mnie takie zawody jak:ElektronikElektromecha... być też również z innych dziedzin.

   09 Gru 2012 21:16Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 867

   [Reklama] Uprawnienia elektryczne - darmowy kurs

   Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie prowadzi nabór na bezpłatne szkolenie w ramach projektu dofinansowanego przez Unię Europejską dla osób chcących uzyskać uprawnienia elektryka. Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Chętnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: (22) 831...

   08 Kwi 2014 19:47Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 696

   kurs elektroniki pytanie czy warto

   Fakt jest taki że z wykształcenia jestem elektrykiem i pamiętam swoje laborki, teoria teorią a czas po jakim zakumałem o co chodzi nie był wcale taki krótki a już na pewno nie weekend. Ale wiesz zawsze mnie to ciekawiło, a i oni tak ładnie zapewniają jeśli ma Pan podstawy to... Wystarczy dłużej pomyśleć...

   08 Wrz 2015 08:57Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 1806

   Kurs instalacji gazowych (STAG)

   To jest tak jak po szkoleniu miałbyś zostać elektrykiem. Nie ma możliwości. Jeżeli ma się kogoś kto pomoże ci na początku to spoko bo nie raz trzeba bardzo dużej wiedzy i doświadczenia żeby poprawnie zamontować a co dopiero wyregulowac. Lata temu byłem na szkoleniu miesięcznym gdzie montowalem dwa samochody...

   Samochody Instalacje Gazowe 16 Lis 2015 23:49Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2538

   Kurs i egazamin świadectwo kwalifikacyjne - aktualne normy.

   wszelkie informacje, linki do ciekawych stron, dokumentów.Jeśli chodzi o ochronę przeciwporażeniową oprócz wspomnianego arkusza 4-41 warto zapoznać się z arkuszami 7-701 i 7-704.Nie mniej ważne są jednak przepisy związane z elektryką.[url=]Link

   06 Sty 2017 15:02Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 765

   Wentylacja, Automatyka - Jakie kursy, uprawnienia?

   Carel - bardzo popularne w HVAC, ciepłownictwie i chłodnictwieEliwell - dużo mniej popularneMercor - toć to pożarówka i oddymianie, tam nie ma co programować no chyba że coś nowego wypuścili.Cała automatyka HVAC to klepanie w kółko właściwie tego samego z niewielkimi modyfikacjami. A większość...

   10 Kwi 2017 12:24Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 3063

   Kurs projektowania szaf i układów elektrycznych

   coraz częściej w pracy uzywam DesignSpark electrical i coraz więcej schematów opracowuję (ot proste skrzynki elektryczne do sygnalizacji różnych rzeczy) Nie są to skomplikowane obwody (kilka czujników, kilka przekaźników, jakiś stycznik, bezpiecznik, zasilacz itp plus listwy zaciskowe na szynie).Moje...

   Projektowanie i Tworzenie Po godzinach 08 Cze 2019 18:54Odpowiedzi: 17 Wyświetleń: 2094

   długi dobry kurs na dozór elektryczny

   że mam po tym kursie umieć wszystko związane z elektryką Sorry ale nie spotkałem się jeszcze z żadnym kursem po którym ktoś umie wszystko z elektryki.Drugi problem to zapewne specyfika stanowiska. specjalista do spraw serwisu automatyki kolejowej.Zapewne nie do końca jest to dział elektryki ale...

   11 Lut 2021 11:49Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 300

   Problem ze skrecaniem - Kurs na prawo jazdy

   Za kilkanaście lat problem zniknie. Na drogach będą królować hybrydy i elektryki. Operowanie sprzęgłem i zmiana biegów będzie taką tajemną wiedza jaką stanowi obecnie redukcja z międzygazem w skrzyni biegów bez synchronizacji.

   Samochody Eksploatacja 12 Mar 2021 10:37Odpowiedzi: 60 Wyświetleń: 1878

   Technik Elektryk czy technik Elektronik co Wybrać??

   Rób elektroniczne. Papiery na instalacje kurs+egzamin na elektryka zrobisz za 500 pln. A będąc elektrykiem raczej kursu elektroniki nie zrobisz, a uczyć bedziesz się na własnych błędach

   05 Gru 2008 18:52Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 7597

   Kilka pytań o istalacje - pytania do elektryków

   Bednarki i generalnie żadnych powłok ocynkowanych nie powinno się spawać. Miejsce spawu jest silnym ogniskiem korozji.Nie pomoże ani wcześniejsze zdjemowanie mechaniczne/chemiczne warstwy cynku ani też późniejsze malowanie/konserwacja takiego miejsca.Po prostu ten fragment bednarki bądź rury ocynkowanej...

   13 Kwi 2009 17:30Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 4813

   Zawód elektryk bez szkoły

   Popytaj w Urzędzie Pracy, może w ramach przekwalifikowań są prowadzone kursy. W mojej miejscowości był taki kurs odpłatny - półroczny z praktyką w CKP. Na początek dobre i to, ale nie ma to jak szkoła.

   09 Lip 2009 18:41Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 20572

   Praca jako elektryk w Anglii

   Jeżeli mowa o kursach dla elektryków, polecam polskie centrum w Londynie, na Acton.Stronka www. wilmowski. comPozdro

   14 Gru 2009 10:18Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 20492

   Polski elektryk w Niemczech.

   Nie wiem jak obecnie jest w Niemczech. Do tej pory wymagane i honorowane były jedynie kwalifikacje wydane przez Cech. Prawdopodobnie nic się nie zmieniło. I właśnie do niemieckiego cechu powinieneś się zgłosić. Nie mają tu zastosowania ogólne przepisy unijne. We wszystkich krajach na pewne branże,...

   28 Gru 2009 17:58Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 5098

   elektryka domki jednorodzinne

   Nie musisz mieć takiego wykształcenia. Na kursie mi mówili że według prawa unijnego każdy kto obsługuje urządzenie elektryczne powinien mieć uprawnienia sep. ( np. fryzjerka używa suszarki)Jak by tak było to każdy powinien mieć SEP. I kurs obsługi pilota. Oraz prawo jazdy na taczkę z migaczami. Czyli...

   02 Lut 2010 01:06Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1463

   Jakie narzędzia dla początkującego elektryka za 15 000 PLN

   Ja składałem całkiem niedawno. Czekam teraz na decyzję [30 dni od daty złożenia + 5 dni kursów z prowadzenia przedsiębiorstwa i księgowości].Do wzięcia jest 18600PLN.Jedynym kłopotem z tymi całymi specyfikacjami jest to, że musisz ustalić ze sprzedawcami konkretną cenę, która nie zmieni...

   28 Mar 2010 07:13Odpowiedzi: 41 Wyświetleń: 43719

   Świadectwo kwalifikacji a dyplom technika elektryka

   W tej akurat kwestii, to chyba masz rację. Boleję nad tym, że w czasach, kiedy niemal wszelkie profesje zaostrzają kryteria dostępu do zawodu, branża elektryków otworzyła szeroko podwoje i za śmieszne grosze dwudniowego kursu pozwala zaliczyć do swojego grona nawet smażących jajecznicę operatorów...

   27 Wrz 2010 13:34Odpowiedzi: 47 Wyświetleń: 25897

   Tania elektryka -->> co warto kupić????

   CześćChciałbym się dowiedzieć czy warto kupić tą gitaręa jeżeli nie to jakiego packa ( zestaw) byście mi zaoferowali na allegro to 500-600 zł za całość:DJestem początkujący nigdy na gitarze nie grałem oprócz guitar hero xD więc nic pożądanego nie potrzebuje byle była w miarę dobra nie psuła...

   Estrada Co Kupić 18 Paź 2010 20:06Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 843

   Egzamin zawodowy Elektryk 2011 - skany pytania

   Ja mam 6 lipca.W szkole nie mieliśmy żadnych warsztatów. Praktyki mieliśmy w zakładzie prywatnym. Robiliśmy instalacje, sieci energetyczne, montowaliśmy bramy do tego sterowanie oświetleniem.Nie wiem jak wy ale ja w szkole nie miałem przedmiotów zawodowych. Raz na jeden rok szkolny jechaliśmy...

   03 Lip 2012 23:21Odpowiedzi: 50 Wyświetleń: 29103

   Profesja Technik elektryk

   Napisz gdzie ten kurs to może ktoś ma już z nimi jakieś doświadczenia.Na prośbę Autora tematu - odblokowuję.

   22 Lip 2011 10:29Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1693

   Elektryk, uprawnienia potrzebne do "legalnej" pracy

   Żary woj. lubuskie kurs ok 800zł jakoś 60 godzin a egzamin tu nie pamiętam ale coś pomiędzy 100-150zł w całym kraju identyczny tak wymaga ustawa.

   19 Lut 2012 01:57Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 4813

   Czy po technikum mechatronika mogę być elektrykiem

   Mam jeszcze jedno małe pytanie gdzieś czytałem nie pamiętam gdzie że na mechatroniku na 4 roku w technikum wybiera się czy chce się być zwykłym elektrykiem czy automatykiem(lub nie pamiętam kim) i że robi się już po ukończeniu wtedy szkoły jakiś kurs uzupełniający na elektryka, czy to prawda?

   12 Kwi 2012 01:52Odpowiedzi: 31 Wyświetleń: 5957

   Technik elektryk czy elektronik?

   Odnośnie pracy i posta janka333, zgadzam się, że elektryk jest bardziej uniwersalny. Jednak mówiąc o konkretnej pracy nie zapominajmy również o innych czynnikach jakie mają wpływ na to co będziemy po szkole robić.Wiele osób (nawet na tym forum) mówi, że po elektronice nie ma pracy. Zapominają wspomnieć...

   11 Lip 2012 11:21Odpowiedzi: 15 Wyświetleń: 11635

   Uprawnienia dla Elektryków?

   Wiem że jest sporo tematów na forum. Ale głównie odpowiedzi jakie znalazłem na to pytanie to uprawnienia SEP. Chciałbym się dowiedzieć, czy są jeszcze jakieś inne przydatne kursy, szkolenia przydatne po studiach na wydziale elektrycznym, konkretnie Elektrotechnika na pwr. Myślicie że przyda się np. programowanie...

   23 Lis 2012 13:09Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1143

   Praca jako elektryk zdobywanie doświadczenia!

   Mam na imię Michał mam 19 lat, w tym roku kończę szkołe ZSZ Mechanik Pojazdow Samochodowych 723[04]. Po ukonczeniu tej szkoły nie chce pracować jako mechanik. Bardziej mnie interesuje elektryka elektrotechnika - Instalacje elektryczne wszystko co z tym związane. Staram się jak najwiecej czytać...

   09 Sty 2013 17:57Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1977

   Multimedialny podręcznik, czyli jak krok po kroku zostać elektrykiem.

   Czy jest to multimedialny kurs elektryka?Czy jest to kurs (pokaz) sposobu wykonania instalacji?Myślę że jest to jednak to drugie.Tak, zgadzam się, że to pokaz wykonania instalacji, ale co z tego wynika dla osoby oglądającej go? Ma go obejrzeć i zawołać elektryka? Nie. Po prostu sama się...

   19 Kwi 2013 10:40Odpowiedzi: 80 Wyświetleń: 24861

   Egzamin zawodowy technik elektryk czerwiec 2013

   To widze mati, ze mamy podobne plany:D tez mysle nad wyjazdem za granice i za rok studia ale najpierw musze znalezc jakis kurs sep w okolicy bo bez tego ani rusz

   16 Sty 2014 15:50Odpowiedzi: 397 Wyświetleń: 80718

   Pytanie o uprawnienia elektryka do zakładania instalacji elektrycznych

   Takie uprawnienia oferuje jedna ze szkół policealnych na kierunku elektryk (2 letnia szkoła). Czyli żeby zatwierdzać można zrobić jakiś kurs, papier czy do tego potrzebne są studia?

   30 Cze 2013 17:28Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 2595

   Praca jako elektryk w Norwegii

   Dzięki za poruszenie tematu tu jest strona, na której można kupić 6 godzinny kurs FSE 2013 Niskie i wysokie napięcie cena ok. 500 Pl zł

   05 Maj 2014 17:00Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 4134

   Golf IV 1. 9TDI - Problem z odpalaniem na zimno miga cała elektryka

   Kupiłem w lipcu tego roku Golfa 4 1. 9TDI 101KM rocznik 2001. Opis problemu może być trochę długi, ale chciałbym żeby wszystko było jasne.Samochód stoi na odkrytym parkingu 15-20 godzin od ostatniej jazdy. Przy zapalaniu kręci rozrusznikiem 4-5 sekund i odpala, ale po 2-3 sekundach kręcenia...

   Samochody Mechanika 11 Gru 2013 10:58Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 2625

   Technik elektryk czy elektronik

   Bedzię to szkoła zaoczna, więc i tak się więcej nie nauczę niż co wyniosłem z zasadniczej.To nie widzę sensu tracić na to czasu. Czy nie lepiej pomyśleć o rozsądnym kursie, który przygotowałby Cię do ewentualnej pracy z elektroniki, dając podstawy teoretyczne i trochę wiedzy praktycznej?

   24 Lut 2014 19:02Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 1989

   Jak zostać elektrykiem po liceum?

   po pierwsze kolego to tak, jak uważasz że studia to dno i strata pieniędzy to albo myślisz, że wiesz wszystko i nikt już nic nowego ci nie powie, albo jesteś leń i się uczyć nie chcesz - w obu przypadkach jest to znak, że nie nadajesz się na elektryka.Po drugie żeby mieć firmę to nie musisz mieć nawet...

   29 Kwi 2014 11:01Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 9465

   Co polecicie na początek nauki elektryki?

   Szkoła to dla mnie nie jest strata czasu po prostu mam 13 lat i nie mogę iść do szkoły w której mógł bym się nauczyć tego czego bym chciał się nauczyć.A dlaczego nie możesz? Kursy elektroniczne z tego co mi wiadomo nie mają limitów wiekowych?

   29 Kwi 2014 23:13Odpowiedzi: 24 Wyświetleń: 1974

   Gdzie mam się nauczyć elektryki?

   Haha, no własnie za pomocą kursu będzie mógł zobaczyć na ekranie a przed ekranem mieć przewody i esy:)Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest to aby któryś z Panów zatrudnił chłopaka na staż i tyle. Wtedy zarówno elektryki nauczy się tam gdzie powinien a tak to mu nie dajecie żadnej alternatywy tylko...

   19 Lip 2014 13:04Odpowiedzi: 44 Wyświetleń: 16404

   Uwaga - elektryk bez uprawnień potrzebny od zaraz

   Kolego RitterX piszesz kompletnie nie na temat.Tematem tego wątku jest sposób dotarcia do inwestora, najczęściej prywatnego by zrozumiał, że powierzanie robót elektrycznych osobie niewykwalifikowanej (nie posiadającej aktualnego świadectwa kwalifikacyjnego) może okazać się niebezpieczne.A tak...

   17 Sty 2015 13:26Odpowiedzi: 87 Wyświetleń: 9459

   Egzamin zawodowy Technik elektryk E7 E. 07 styczeń 2015

   Informacja ze strony CKE:Sesja 1. : styczeń–luty 2015 r. :"Data wydania świadectw potwierdzających kwalifikacje w zawodzie 27 marca 2015 r. "Z tego co się orientuję to absolwenci Kwalifikacyjnych kursów zawodowych otrzymują świadectwa pocztą.

   13 Sie 2016 20:47Odpowiedzi: 227 Wyświetleń: 60837

   Czy do bycia elektrykiem jest potrzebna znajomość fizyki?

   Chciałbym wzór na superpozycję. Uczę się funkcji, granic ciągów, granic funkcji, równań różniczkowych, pochodnych i całek aby zrozumieć superpozycję na kursie Analiza matematyczna kurs na YouTube. Przy okazji uczę się liczb zespolonych.Dodano po 2Póki co jestem przy funkcjach i mnie jakoś zaciekawiła...

   02 Maj 2015 11:58Odpowiedzi: 19 Wyświetleń: 3198

   Egzamin kwalifikacyjny elektryka kwalifikacja E7 i E8 arkusze wrzesień 2014

   Witam wszystkich, mam pytanie do słuchaczy i absolwentów kursów kwalifikacyjnych. Czy wprowadzono u Was opłaty za egzaminy praktyczne?

   15 Sty 2016 15:51Odpowiedzi: 188 Wyświetleń: 76137

   Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe E. 24 - technik elektryk

   Mam pytanie do słuchaczy i absolwentów kursów kwalifikacyjnych. Czy wprowadzono u Was opłaty za egzaminy praktyczne?

   09 Lip 2021 11:44Odpowiedzi: 315 Wyświetleń: 82023

   Praca w Polsce jako elektryk - Wymagania

   Wejdź na stronę lokalnego oddziału SEP to się dowiesz o ceny i terminy kursów i egzaminów. Tak jak było napisane wcześniej, zdasz egzamin na E to możesz pracować jako elektryk.a wie ktoś może co z moimi kwalifikacjami?Na pewno przyda się wiedza podczas egzaminu.

   25 Maj 2015 16:56Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 2505

   Egzamin zawodowy technik elektryk e7 2015

   a gdzie uczeszczasz? do technikum czy tez na kwalifikacyjny kurs zawodowy?

   11 Wrz 2015 15:09Odpowiedzi: 94 Wyświetleń: 25047

   Szkoła policealna we Wrocławiu- technik elektryk

   Obecnie nie ma szkoły policealnej w tym zawodzie.Kształcenie elektryków odbywa się na KKZetach.Tu masz wyszukiwarkę kursów:

   14 Wrz 2016 09:44Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2469

   Dylemat osobisty... Elektryk

   Hej KolegoWłaściwie to Ci zazdroszczę. Mam taki sam dylemat ze znalezieniem pracy w zawodzie, ale "odwrotny". Przeglądam oferty i jest ich mnóstwo, szczególnie jeśli chodzi o instalacje / polecam OL..... / Tylko ja jestem po 60, a wszędzie chcą młodych i super sprawnych. Jeżeli lubisz ten zawód to polecałbym...

   28 Cze 2016 13:25Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 2004

   Początki elektryka, egzaminy sep

   Pełny kurs przeznaczony jest dla osób potrzebujących nauczenia się od podstaw elektrotechniki. Jako absolwent szkoły branżowej możesz spokojnie skorzystać z kursu "na skróty". Wykazując się znajomością podstaw, uzupełnisz wiedzę z zakresu BHP i prawa. Osobiście polecam kursy realizowane przez SEP - uprawnienia...

   19 Paź 2016 21:05Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 2082

   Proszę o Radę. Elektryk ułożył 20m bednarki z WLZ do Skrzynki ZE.

   Wyrzuć w diabły ten przerywający tor N wyłącznik główny. Ma on taki sam sens jak podział PEN w złączu odległym od budynku. Jednak kompilacja obu rozwiązań może okazać się groźną dla odbiorników.Wcześniej chyba pytałeś o połączenia uziomu. Wszystko należy łączyć pod ziemią przez spawanie i zabezpieczyć...

   30 Gru 2017 13:30Odpowiedzi: 39 Wyświetleń: 24903

   Technik elektryk E. 8 egzamin zawodowy

   Nie ma podziału na ZSZ i technikum czy kursy. Wszyscy mają to samo.

   06 Lut 2018 21:13Odpowiedzi: 457 Wyświetleń: 78909

   Ankieta: Ile zarabia elektryk?

   Pracodawcy nie są też święci plum1978.Zarobki na najniższą krajową, brak przestrzegania BHP, chore terminy, praca po 10-14godz.Pracodawców dopadnie kryzys ale których?Tych małych na działalnościach jednorodzinnych, którzy na siebie robią?Tych małych/dużych, którzy nie chcą płacić - dadzą...

   Elektryka po godzinach 07 Gru 2022 20:23Odpowiedzi: 438 Wyświetleń: 291294

   KKZ Technik Elektryk LUBELSKIE

   Witam. Od bardzo długiego czasu poszukuję kursów zaocznych. Jak by ktoś przypadkiem natknął się gdzie faktycznie takie kursy będą organizowane w woj. lubelskim( ewentualnie warszawa jeszcze ale nie lubię tej wsi:D) byłbym wdzięczny o taką informację. Bo wszędzie słyszę " nie mamy wystarczającej liczby...

   01 Kwi 2018 21:35Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1032

   Ośrodki szkoleniowe, wybór kariery elektryka

   Osrodki szkoleniowe znajde na jakiejs stronie cechu elektryków? Gdzie szukac gdzie moge zrobic kursy czeladnicze?

   21 Cze 2018 05:27Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 534

   Książki dla początkującego Elektryka

   Lepiej to sobie poczytaj:A jeszcze lepiej będzie jak sam wykonasz te ćwiczenia w zaciszu domowym.

   28 Paź 2018 00:57Odpowiedzi: 15 Wyświetleń: 2211

   W kwestii uprawnień i elektryków

   Wszytko zależy od kursu na jaki się zapisałeś. Jeśli chcesz uzyskać wszystkie stopnie to egzamin będzie ze wszystkich stopni. Sama rzetelność członków komisji egzaminacyjnej to druga sprawa. Inaczej też jest jeśli, osoba jest na kursie kolejny raz, bo minął jej termin ważności ŚK np. 4 raz.

   25 Wrz 2019 18:53Odpowiedzi: 250 Wyświetleń: 14133

   Drobna działalność prowadzona przez byłego elektryka

   ostatnie straciły ważność z 10 lat temu, czy może on wykonywać drobne prace bez ważnych tych świadectw.Myślę, że w tym przypadku i z kursu przygotowującego do egzaminu można, warto by skorzystać.

   22 Lis 2018 21:20Odpowiedzi: 23 Wyświetleń: 1170

   Książka dla początkującego elektryka

   Dolączę się do tematu...Chciałem zapytać o sławną książkę instalacje elektryczne pana Markiewicza...Czym różnią się wydania z 1996 roku a np 2012 czy 2017... czy coś do nowszych wydań książki jest dodane bo chcę kupić używaną ale nie wiem czy będzie aktualna...Umyśliłem sobie na stare...

   Elektro Co kupić? 29 Lis 2018 17:01Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 20490

  Znaleziono około 36 wyników dla: oprogramowanie landi renzo

  • Landi Renzo Omegas Reduktor LI - nie działa

   W Landi Renzo Omegas odczytach ciśnienia i podciśnienia chyba nie ma żeby sprawdzić.Ta wersja oprogramowania Landi Renzo Omegas jest okrojona od innych np. Stag.Odłączyłem wąż co idzie do wtryskiwacze gazu i czuć gaz.Nadal pokazuje 0, 03 bar ciśnienie w programie.Reduktor...

   Samochody Instalacje Gazowe 18 Sie 2022 13:57Odpowiedzi: 43 Wyświetleń: 1014

  • Landi Renzo wtryskiwacze - kolejne padające medy

   Naprawdę nikt nic nie wie?A kto ma wiedzieć jaki to konkretnie ty masz sterownik i wersję oprogramowania.

   09 Lip 2020 00:09Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 588

   Problem z Landi Renzo (dziwna centralka)

   Witam. Posiadam samochód marki Renault Safrane 3. 0 V6 z instalacją gazową marki Landi Renzo. Ostatnio zauważyłem że moje auto zaczęło palić znacznie więcej niż dotychczas. Pozatym kiedyś centralka przełączała na gaz przy 2000 obr/min a teraz przełącza przy ponad 3000 obr/min. Podejrzewam więc że centralka...

   Samochody Elektryka i elektronika 16 Gru 2004 18:15Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 3435

   Instalacja gazowa landi renzo II gen i odpalanie na benzynie

   Witam. Wczoraj postanowiłem wymienić filtry gazu oraz powietrza w nissanie almera n15. Posiadam instalacje gazową z centralką landi renzo lc01 i reduktorem landi renzo se81. Po wymianie obydwu tych filtrów auto normalnie odpalało na benzynie i przełączało się na gaz. Lecz podczas przełączania się na...

   23 Sie 2011 21:26Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 5603

   LANDI RENZO - OMEGAS - Pogrzebałem w ustawieniach i teraz świeci "ce"

   Subaru outback 2, 5 + LANDI RENZO OMEGASWszystko było dobrze, ale chciałem lepiej:PKupiłem kabelek, ściągnąłem program i jazda... poklikałem, poprzełączałem, pozmieniałem - potem przywróciłem wszystko do stanu pierwotnego (tzn tak mi się wydaje) i teraz świeci mi "check engine" sygnalizując za niskie...

   02 Sie 2018 20:32Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 759

   Mercedes w124 - Kalibracja instalacji gazowej Landi Renzo LiS

   Witam,Ostatnio wyremontowałem silnik w moim Mercedesie, i zakupiłem używaną instalacje gazu Landi Renzo LiS. Jest ktoś, ze śląska, który posiada czujnik ciśnienia do Landi i oprogramowanie z kluczem, oraz podjąłby się kalibracji takiej instalacji? Oczywiście odpłatnie. Jeżeli ktoś jest chętny...

   12 Sie 2014 21:28Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1266

   Skoda 1. 6MPI BSE + Landi Renzo Omegas

   Witam.Zakupiłem Skodę Octavia z silnikiem 1. 6MPI BSE, zagazowaną "oryginalnie" z gratami Landi Renzo Omegas.Reduktor to IG1, listwa wtryskiwaczy to Medy (czarne). Ściągnąłem program do obsługi sterownika Omegas o numerze 2. 4. 3. 110 C. Na razie nie łączyłem się ze sterownikiem ale posiadam interface...

   06 Lut 2018 10:43Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 3393

   Landi Renzo Omegas ZABLOKOWANE urządzenie z sieci dealerskiej GM Deutschland

   Jakby co to już naprawiam te sterowniki OMEGAS przeznaczone na rynek niemiecki czyli po zabiegu taki sterownik już pracuje normalnie z typowym oprogramowaniem i można go ustawiać tak samo jak typowego OMEGASA.Elektronika jest identyczna. Różnica polega na wgranym na poziomie producenta oprogramowaniu.A...

   15 Lis 2013 11:22Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 6679

   FIAT Panda 1, 0 na monowtrysku Magneti Marelli + Landi Renzo

   Bez interfejsu i podglądu w program się nie obędzie. Może z pomocą "niby kolegi" gazownika. Mogę program podrzucić jak trzeba, jeśli gazownik nie udostępni = mam wersję LCSa1 i LCS2.Trzeba jeśli się nie mylę, (bo nie znam oprogramowania tego oprogramowania), ustawić parametry emulacji tak by nie "denerwowały"...

   28 Lis 2009 16:47Odpowiedzi: 25 Wyświetleń: 6279

   Wtryskiwacze Med landi renzo czyszczenie (nierozbieralne)

   Witam, ja również miałem problem z wtryskiwaczami LPG Landi Renzo (żółte MED-y), po przejechaniu około 80kkm. Skaner kodów EOBD wskazywał uszkodzenie cewki, wtryskiwaczy, świec oraz katalizatora (w różnej kolejności i częstotliwości występowania). Autko dławiło się i szarpało podczas pracy, o wysokich...

   19 Paź 2022 13:52Odpowiedzi: 60 Wyświetleń: 38919

   Soft do landi renzo. Czy może ktoś udostępnić? BMW 525i.

   Potrzebuje sterownika do interfejsu usb i oprogramowanie do XP-eka... instalacja Landi, model: CSI 01 + ew. kolejnosc podlaczenia kabli... Pomoze ktos...?

   Samochody Szukam 22 Lip 2010 14:18Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2009

   Jaki LPG STAG-300, BRC, LANDI RENZO-do VW Polo AEE 1. 6 75k

   STAG-300 albo KME DIEGO - są to sprawdzone instalacje, wielu użytkowników jest z nich zadowolonych i z pewnością szybciej ci pomogą niż z pozostałymi. Ta druga jest instalką zrobioną w Polsce (pierwsza nie wiem dokładnie) i bez problemu dostaniesz do niej schemat montażowy, program sterujący itp.Sam...

   Samochody Eksploatacja 23 Wrz 2013 17:22Odpowiedzi: 49 Wyświetleń: 65895

   Gaśnie silnik na LPG Landi Renzo Omegas

   Witam wszystkich użytkowników Omegas.Z racji doświadczenia, chciałbym odnieść się do gaśnięcia w/w instalacji. Wtryskiwacze MED, jako jedyne na rynku (przynajmniej taka jest moja wiedza) realizują peak and hold, czyli upraszczając - są w stanie najszybciej podać paliwo na rynku. Liniowość osiągają...

   12 Sie 2010 16:50Odpowiedzi: 44 Wyświetleń: 40645

   Autokalibracja-Landi Renzo Omegas

   Oprogramowanie C o którym piszesz, wymaga odpowiedniej wersji.... Internet explorera.... dokładnie:). I dla tego może być problem z autokalibracją. Poza tym wersja C wymaga klucza sprzętowego. W innym przypadku nie będzie dostępu do funkcji umożliwionych przez wersje C (typowo warsztatową). Spróbuj...

   05 Maj 2015 18:01Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 12894

   Potrzebny schemat i program do Landi Renzo

   no i nikt nie ma oprogramowania tego typu instalacji? pomóżcie

   01 Maj 2011 22:21Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 3331

   IGS Landi renzo - problem

   Czyli jeśli ustawiam na + zwiększam dawkę.Pytam bo silnik bardzo dobrze śmiga, aż miło, tyle że troszeczkę dużo pali (ponad 10L/100 1. 8 16v 110km). Na razie jestem na etapie uczenia się, przeglądam forum i prgramLR.Mam jeszcze jedno pytanie, co mi daje najnowsze oprogramowanie, czy nie...

   13 Lip 2012 23:46Odpowiedzi: 45 Wyświetleń: 24084

   Opel instalacja Landi Renzo Irmscher

   Witamjak polaczyc sie z centralka dojscie zablokowane przez serwis Oplajest po gwarancji samochod nie chodzi z instrukcji obslugi wynika ze instalacja dziala tylko do -8°Cprosze o pomoc opis albo oprogramowaniedzekuje mototrampek

   16 Lis 2011 13:58Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 2486

   landi renzo LCS A/1 schema a interfejs

   cześćProszę wybaczyć język polski przez tłumacza (interpolowana goolge)ktoś wie o instalacji LPG LCS A/1? Załącznik jest zdjęcieChciałbym znaleźć interfejs (kabel oraz oprogramowanie) na moim systemie.Ktoś, kogo nie mam schemat systemu i opis złącza i diody LED w środku?Dziękujemy za...

   21 Maj 2014 17:24Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 2451

   OPEL landi renzo omegas - zablokowany komputer LPG

   Potrzebuję pomocy w landi opel nie mogę się podłączyć proszę o pomoc...proszę o podanie linku ze stroną pobrania tego oprogramowanie 2. 12. 5. 390.Pozdrawiam.

   29 Maj 2018 22:51Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 17820

   Omegas Landi Renzo Software 2. 9...

   Autokalibracja może i jest ok by nie było pustych pól, lecz rozbieżność jest ogromna!Dziwię się że byłem u trzech gazownikòw i żaden nie robił tego jak należy z czego jeden użył obd ale patrzał na krótkie korekty!Mógłby ktoś wyjaśnic jak to jest z tymi wersjami opragromowania a firmware gazu....

   11 Sie 2018 23:03Odpowiedzi: 258 Wyświetleń: 168770

   Oprogramowanie do landi renzo a1 v05 E pod windowsa

   Witam poszukuje programu do wspomnianej wyzej instalacji landi renzo na lcs a1 v05E tyle ze interesuje mnie wersja z obrotomierzem i magicznym przyciskiem kalibracji automatycznej "NAUKA"Gaziarze cos takiego u mnie maja tyle ze nie chca sie podzielic nawet za pieniadze... a jak rozumiem z wczesniejszych...

   03 Mar 2007 17:28Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 4905

   Landi Renzo Omegas oprogramowanie 5 6 8 czy jak?

   Witam dzisiaj podlaczylem Landi Renzo Omegas 2 4 3 do swojego auta i pisalo w komputerze ze potrzebuje jakies wersji 5 6 8. Jednak nigdzie nie moge jej znalezc. Bardzo prosil bym o pomoc.Albo inaczej.Samochod to Audi A6 2. 4 V6 C5 1997r i jakiej wersji potrzebuje?Z gory dziekuje.Pozdrawiam

   09 Lip 2013 22:34Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 2499

   LandI L. E. S. 98 Advanced - Komunikazja z centralką LES98 Advanced

   psooya Bardzo dziękuje za poświęcony czas i pomoc. Dzięki twoim wskazówkom połączyłem się i na DosBOX i na dodatkowym programie Windowsowskim do nowszych centralek LandiRENZO LCSEno więc PROBLEM ROZWIĄZANYOprogramowanie do podłączenia się z centralką:Najlepiej użyć Windowskowskiego działającego...

   25 Sie 2016 07:22Odpowiedzi: 19 Wyświetleń: 5088

   mercedes e500 - zakładać prins czy polską?

   Alternatywą do Prinsa jest Omegas Landi Renzo. 2 reduktory IG1 i listwy MED +odpowiednie, dedykowane oprogramowanie. Przy tym silniku nie wydajność paliwowa systemu jest problemem, a kompensacja temperaturowa reduktorów. Gdy następuje flow, przyśpieszamy i utrzymujemy wysokie obroty przy dużej prędkości,...

   22 Sie 2010 22:33Odpowiedzi: 35 Wyświetleń: 17234

   Opel astra 1. 6 8v duże spalanie gazu

   Mam problem z dużym spalaniem gazu, nie zależnie czy to miasto czy trasa pali min. 11l lpg. Wymienione świece, przewody, filtr powietrza. Komputer Landi Renzo, parownik był Landi Renzo lecz zmieniłem go na Zavoli, używany lecz sprawny nie zmieniło sie nic poza lepszym odpalaniem. Za silniczkiem krokowym...

   09 Lis 2010 23:06Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 11305

   Skoda Fabia II - 2009 1. 2 HTP silnik BBM a zawór EGR

   Koszt aktualizacji oprogramowania w ASO SKODA to koszt rzędu 140 zł. Jednak trzeba czekać w chwili obecnej 2 tygodnie w kolejce. Proszę mi powiedzieć czy za pomocą urządzenia o nazwie MINIVAG 505 odczytam temperatury? Chcę nabyć to urządzenie do zupełnie amatorskich celów. Od czasu do czasu...

   Samochody Początkujący 02 Sty 2016 11:38Odpowiedzi: 38 Wyświetleń: 8364

   Skoda Fabia III 75KM Kombi 2015 1. 0 MPI z LPG - wysokie spalanie

   Witam ponownie.Dziękuje za odpowiedź.Odrobiłem lekcje. Podzwoniłem po serwisach - nic. Zadzwoniłem do Landi Renzo, namierzyłem właściwą osobe. Specjalista z Landi Renzo przyjechał do mnie do Szczecina (szok! ).Po 3 minutach Pan stwierdził (serwisant w Skodzie siedział 2 godziny i powiedział, że...

   15 Gru 2015 11:30Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2691

   Poszukiwany schemat do interface LPG

   Może ktoś wie jak skonstruować interface do LPG np. Landi, Landi Renzo, ale nie RS232 tylko USB.Wiekszość nowych Notebooków nie posiada portu RS232, natomiast oprogramowanie jakie posiadam ma możliwość połączenia za pomocą USB.

   30 Kwi 2005 08:21Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 2982

   Poszukuję programu /interface. Tutaj pytaj o to.

   Mam pytanie czy ktos posiada oprogramowanie do landi renzo igsystem? ( z mozliwoscia edycji mapy wtryskowej)Bardzo chetnie kupie.Kontakt GG 804191 lub komorka 694553917

   05 Sty 2007 19:04Odpowiedzi: 536 Wyświetleń: 595005

   Mazda3 1. 6 16V 2004r jaka instalacja LPG?

   najprościej porównać instrukcję jednego i drugiego sterownika, ilość funkcji które realizuje, korekcje od zmian temperatury i ciśnienia, czy możliwości ręcznej konfiguracji w całym zakresie mocy w przypadku specyficznych cech silnika.W secu nic poza autokonfiguracją, w każdym razie nic się nie doczytałem...

   10 Lis 2009 03:50Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 10531

   Saab 9-5 Biopower (bifuel) a instalacja gazowa

   Landi Renzo Omegas, odpowiednio oprogramowany obsługuje ten silnik bez problemu. Wcale nie potrzeba Vialle aby to działało. A już na bank prins pokazywany jako jedyny mozliwy - to nieznajomość tematu. Potrzebna jest instalacja, którą można dokładnie wyregulować. Najlepiej na hamowni.

   09 Cze 2015 10:05Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 9430

   Renault Scenic 1, 6 16V LPG Holandia - uruchomienie, regeneracja

   Witam. Może mogę pomóc. Mam Scenica 1, 6 16v Mam instalację oryginalną z Holandii pierwszej generacji. Mam namiar na gościa w Krotoszynie co się zajmuje między innymi Landi Renzo, namiar dostałem od zaufanego gazownika u siebie w mieście, gdyż on nie miał oprogramowania do tego Landi. Powiedział...

   18 Gru 2014 09:37Odpowiedzi: 25 Wyświetleń: 10071

   vw polo IV '05 1. 4 101KM - czy warto inwestowac w lpg

   akurat serwisowanie jest tanie- koszt "dużego" przeglądu (2 filtry) wynosi ok 80zł zaś małego- 50zł. wtryski są drogie (ok 200zł/szt) ale długo wytrzymują (min 100 kkm) a wiec chyba warto. wtryski keihin też są drogie. butla jest produkcji najczęsciej stako)a wiec taka sama jak w innych instalkach....

   14 Lis 2015 21:09Odpowiedzi: 37 Wyświetleń: 5031

   Skoda Octavia II - Drżenie listwy wtryskowej/wyciek oleju

   Raczej tak. Właśnie puszcza podciśnieniem. Jak sprawdzić? Drugi koniec wężyka, który wychodzi z króćca podciśnienia reduktora i włóż do jakiegoś naczynia z wodą. Obserwuj przez jakiś czas czy nie puści bańki. Jeśli tak to reduktor do regeneracji.Ale to tamtędy gaz ucieka przez króciec podciśnienia?...

   25 Mar 2016 08:23Odpowiedzi: 51 Wyświetleń: 6927

   Kurs instalacji gazowych (STAG)

   Na swoim przykładzie opiszę to tak.Szkolenie Landi Renzo dla ASO Skoda. Dwa dni teorii, jeden dzień praktyki. Oprogramowanie rozdawali każdemu i wysyłali do serwisów. W głowie zawsze coś zostaje. Programowanie też pokazali jak przeprowadzić. Reszta to już praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka...

   16 Lis 2015 23:49Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2538

   LR Omegas - Wymiana poszczególnych komponentów.

   Mam kilka pytań związanych z zamontowaną w aucie instalacją LPG.Auto to Chevrolet Nubira 1, 8 121KM. Instalacja Landi Renzo Omegas, reduktor LI 02, wtryskiwacze LPG tzw. czarny MED.Problemy generalnie dwa:1. Nieszczelność na deklu od reduktora(eliminacja pewnie poprzez wymianę na nowy, bo i...

   12 Paź 2020 15:19Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 360

  Kurs instalacji Frigidaire Faa063p7a A

  Bezpośredni link do pobrania Kurs instalacji Frigidaire Faa063p7a A

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Kurs instalacji Frigidaire Faa063p7a A