Opis systemu Hitachi Rac S30hpa G

System Hitachi Rac S30hpa G to wydajny, niezawodny i łatwy w użyciu system chłodzenia, który jest dostosowany do wymagań każdego klienta. System jest przystosowany do współpracy z systemem chłodzenia wody i jest wyposażony w wysoce wydajny wymiennik ciepła, który zapewnia wyższą wydajność chłodzenia i oszczędności energii. System jest również wyposażony w inteligentny system sterowania, który monitoruje temperaturę i prędkość obrotową wentylatora, a także zapewnia optymalny komfort użytkowania. System jest łatwy w instalacji i konserwacji, a jego wysoka wydajność pozwala na długoterminowe oszczędności w zużyciu energii.

Ostatnia aktualizacja: Opis systemu Hitachi Rac S30hpa GHitachi Energy

Hitachi Energy jest światowym liderem technologicznym, który obsługuje klientów z sektora użyteczności publicznej, przemysłu i infrastruktury w całym łańcuchu wartości oraz w nowych obszarach, takich jak zrównoważona mobilność, inteligentne miasta, magazynowanie energii i centra danych.

Dowiedz się więcej

Energetyka Nuklearna

Hitachi-GE Nuclear Energy należy do wiodących firm oferujących budowę elektrowni atomowych. Posiadając wieloletnie doświadczenie nabyte podczas zrealizowanych projektów Hitachi-GE Nuclear Energy cieszy się renomą wiarygodnego dostawcy oferującego nowoczesną, a zarazem sprawdzoną, technologię ABWR (Advanced Boiling Water Reactor).

Dowiedz się więcej

Zdjęcia 4

Produkt jest niedostępny

Rodzaj: system split; Tryby pracy: chłodzenie / grzanie / osuszanie / wentylacja; Jednostki wewnętrzne (szt. ): 1; Powierzchnia pokoju (m²): 35; Pobór mocy (chłodzenie/ogrzewanie): 1090/1100; Moc chłodnicza (W): 3500; Moc grzewcza (W): 4200; Cyrkulacja (m³/h): 780; Poziom hałasu (max/min) (dB): 44/25

Hitachi RAK-35RPC/RAC-35WPC 35 m²

Funkcje:tryb nocny, samooczyszczanie

Wszystkie dane techniczne

Dane techniczne RAK-35RPC/RAC-35WPC

Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hitachi 2023 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hitachi.

Dynamika cen dla Hitachi RAK-35RPC/RAC-35WPC 35 m²

    Opis systemu Hitachi Rac S30hpa G

    Bezpośredni link do pobrania Opis systemu Hitachi Rac S30hpa G

    Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

    Ostatnia aktualizacja Opis systemu Hitachi Rac S30hpa G