Podręcznik właściciela domu Electrolux Esz89300uw

Podręcznik właściciela domu Electrolux Esz89300uw to instrukcja obsługi, która zawiera wszystkie informacje dotyczące bezpiecznego i skutecznego użytkowania tego urządzenia. Zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące instalacji, korzystania i konserwacji, a także wyjaśnia, jak korzystać z funkcji i opcji, aby uzyskać najlepsze wyniki. Podręcznik zawiera również ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa, w tym wskazówki dotyczące unikania pożarów i obrażeń. Ten podręcznik jest niezbędny, aby uzyskać maksymalną wydajność i bezpieczeństwo domowego urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik właściciela domu Electrolux Esz89300uw

Electrolux to globalny lider w produkcji urządzeń AGD. Każdego roku sprzedaje ponad 50 milionów produktów, które trafiają do ponad 150 krajów na całym świecie. Producent oferuje m. in. duże i małe sprzęty AGD, w tym lodówki, piekarniki, pralki, suszarki do ubrań, odkurzacze, blendery, roboty kuchenne czy żelazka. Wszystkie produkty cechują się przemyślanym wzornictwem i innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki czemu zaspokajają potrzeby konsumentów zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym. 


 • Małe AGD (7)

Sortuj wg

 • Popularność
 • Cena: od najniższej
 • Cena: od najwyższej
 • Nazwa: A-Z
 • Nazwa: Z-A

  Moc (W)

  1300

  Ciśnienie (bar)

  15

  Pojemność zbiornika na wodę (l)

  0. 95

  Rodzaj kawy

  kapsułki

  Ostatnie sztuki

  650

  Poziom hałasu (dB)

  80

  Regulacja mocy ssania

  Tak

  Pojemność worka (l)

  3

  Schowek na akcesoria

  Produkt dostępny w magazynie

  700763. 5

  78

  Miękkie kółka

  Wskaźnik zapełnienia worka / pojemnika

  Nie

  Klasa efektywności energetycznej

  Typ odkurzacza

  2w1

  Czas pracy (min)

  45

  Pojemność zbiornika na kurz (l)

  0. 3

  Sortuj wg

  Electrolux to jeden z najpopularniejszych producentów sprzętu AGD na świecie. W swojej ofercie posiada m. lodówki, zmywarki, kuchenki, odkurzacze czy żelazka, które trafią na rynki do ponad 150 krajów świata

  Historia marki Electrolux

  Electrolux to szwedzka marka, która powstała w 1919 roku na skutek fuzji dwóch firm: Elektromekaniska AB i Lux AB. Ta pierwsza zajmowała się produkcją małych silników, a druga produkowała lampy uliczne. Niestety ze względu na konkurencję na rynku, firma Lux AB musiała zmienić swój produkt. Rozpoczęła więc produkcję odkurzaczy według projektu od młodego szwedzkiego przedsiębiorcy, Axela Wenner-Grena. Chciał on stworzyć lżejsze i łatwiejsze w obsłudze odkurzacze, które pomogłyby w sprzątaniu ludziom na całym świecie. Pierwszy model odkurzacza marki Electrolux pojawił się w sprzedaży w 1921 roku – odkurzacz Lux 5 ważył jedynie 5 kg, był lekki i mobilny, dzięki czemu odmienił sprzątanie w domu. W 1940 roku Electrolux wprowadził na rynek pierwszy robot kuchenny, w 1950 roku froterkę, a rok później pralkę. W kolejnych latach w jego ofercie sukcesywnie pojawiały się kolejne sprzęty AGD, m. zmywarka, kuchenka i kosiarka. Pierwotną nazwą firmy był Elektrolux, pisany przez „k”, ale w 1957 roku nazwę poprawiono na Electrolux. 

  Electrolux – for better livingDziś Electrolux jest jednym z największych producentów sprzętów AGD. Należy do grupy AB Electrolux, która sprzedaje produkty również pod innymi markami: AEG, Zanussi, Eureka, Faure oraz Frigidaire. W Polsce Electrolux obecny jest od 1992 roku, kiedy to firma otworzyła pierwsze biuro handlowe w Warszawie. Później firma zbudowała w naszym kraju cztery nowoczesne fabryki – w Siewierzu, Żarowie, Oławie i Świdnicy. Otworzyła również Globalne Centrum Rozliczeń Finansowych w Krakowie, Centrum Logistyczne w Oławie oraz Magazyn Produktów Gotowych w Pruszkowie. 

  Marka prowadzi też The Better Living Program, który ma na celu zapewnienie lepszego środowiska na całym świecie. Podstawą programu jest lista ze 100 odważnymi krokami, których marka zamierza się podjąć do 2030 roku. Celem programu jest zachęcenie ludzi do konsumpcji żywności ekologicznej, wydłużenie żywotności ubrań, stworzenie rozwiązań, która zadbają o lepszą jakość powietrza i oszczędność wody, a także sprawienie, by firma była neutralna dla klimatu. 

  Oferta produktowa marki Electrolux

  Electrolux dostarcza na rynek całą gamę sprzętu gospodarstwa domowego. W swoim asortymencie posiada z następujących kategorii:

  Gotowanie – proste, a zarazem funkcjonalne sprzęty AGD, które pomogą w przygotowywaniu codziennych posiłków. W tej kategorii znajdują się piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki wolnostojące, kuchenki mikrofalowe, okapy szuflady do podgrzewanie, a także nowoczesne szuflady do pakowania próżniowego. 
 • Chłodnictwo – grupa ta obejmuje urządzenia, które umożliwiają przechowywanie produktów spożywczych i dbają o ich świeżość. Chłodziarko-zamrażarki, chłodziarki czy zamrażarki zapewniają wygodny dostęp do świeżych produktów. Zmywanie – kategoria obejmuje zmywarki do zabudowy i wolnostojące, a także ich kompaktowe odpowiedniki, które doskonale sprawdzą się w małych pomieszczeniach kuchennych. Urządzenia pralnicze – produkcja ubrań ma duży wpływ na środowisko, dlatego Electrolux dostarcza na rynek sprzęty, które pozwolą nam lepiej zadbać o swoje ubrania, przedłużając ich żywotność. Nowoczesne pralki, suszarki i pralko-suszarki wydłużą życie ubrań, a żelazka i generatory pary sprawią, że będą idealnie się prezentować. Odkurzacze – w ofercie marki znajdziemy całą gamą odkurzaczy: tradycyjne workowe, odkurzacze bezworkowe, ręczne, bezprzewodowe, a także odkurzacze automatyczne, które samodzielnie odkurzą cały dom. Drobne AGD – Electrolux produkuje również sprzęty z kategorii małego AGD do kuchni, m. : blendery ręczne i kielichowe, roboty kuchenne, frytkownice, miksery, tostery, czajniki, sokowirówki, a nawet ekspresy do kawy. Klimatyzacja i oczyszczaczeoczyszczacze Electrolux zadbają o jakość powietrza w naszym domu, a klimatyzatory stworzą doskonały klimat w czasie letnich upałów. Akcesoria – w tej grupie znajdują się materiały eksploatacyjne i części zamienne do oferowanych przez producenta sprzętów, m. : przystawki do robotów kuchennych, akcesoria do zmywarek, chłodziarek, pralek, klimatyzatorów i odkurzaczy.

  Electrolux dba o wysoką jakość i użyteczność swoich produktów. Ma specjalny zespół badawczy, który analizuje trendy rynkowe i potrzeby konsumentów, dzięki czemu produkty marki doskonale spełniają aktualne potrzeby konsumentów. Firma była wielokrotnie nagradzana prestiżowymi nagrodami i tytułami, co tylko potwierdza, że jej urządzenia są godne polecenia. 

  Podręcznik właściciela domu Electrolux Esz89300uw

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik właściciela domu Electrolux Esz89300uw

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik właściciela domu Electrolux Esz89300uw