Szybka instalacja Haier Em97402

Haier Em97402 jest urządzeniem oferującym szybką instalację za pomocą zaawansowanej technologii Wi-Fi. To inteligentne urządzenie może być zainstalowane w domu w ciągu zaledwie kilku minut. Em97402 ma wbudowany port Ethernet, dzięki czemu można łatwo i szybko podłączyć urządzenie do lokalnej sieci. Urządzenie posiada także zaawansowany system sterowania, który umożliwia monitorowanie i kontrolowanie poziomu wilgotności w domu. Można go również użyć do kontrolowania temperatury w pomieszczeniu. Szybka instalacja Em97402 pozwala na szybką i łatwą obsługę, dzięki czemu można cieszyć się komfortem i wygodą.

Ostatnia aktualizacja: Szybka instalacja Haier Em97402

Potrzebujesz pomocy przy instalowaniu Szybkiej pomocy?

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, pobierz i zainstaluj nową wersję aplikacji Szybka pomoc ze sklepu Microsoft Store.

Jeśli masz problemy z zainstalowaniem Szybka pomoc, oto kilka czynności, które należy wykonać, aby spróbować go zainstalować i prawidłowo.

Oto sposób zainstalowania nowej wersji:

 1. Wybierz pozycję Start > Wszystkie aplikacje > Microsoft Store.

 2. W sklepie Microsoft Store wyszukaj i wybierz pozycję Szybka pomoc.

  Wybierz pozycję Pobierz.

  Po wyświetleniu monitu nadaj uprawnienia do instalacji Szybka pomoc. Po jej zainstalowaniu przycisk zmieni się z Pobierz na Otwórz.
   

Ważne: Jeśli korzystasz z komputera, który jest zarządzany przez Twoją pracę lub szkołę, pobieranie i instalowanie Szybka pomoc ze sklepu Microsoft Store może nie być możliwe ze względu na zasady od Twojej organizacji. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z osobą lub administratorem pomocy technicznej IT.

Ikona aplikacji Szybka pomoc ma nowy wygląd. 

Aby otworzyć aplikację, wykonaj jedną z następujących czynności:

  Wybierz przycisk Start , wprowadź Szybka pomoc, a następnie wybierz tę pozycję z listy wyników.

  Naciśnij klawisze Ctrl + klawisz z logo systemu Windows + Q.

  Wybierz przycisk Otwórz Szybka pomoc poniżej.
  Otwórz Szybka pomoc

Aby przypiąć Szybka pomoc do paska zadań, aby móc szybko do niego wrócić, po otwarciu Szybka pomoc kliknij prawym przyciskiem myszy (lub naciśnij i przytrzymaj) ikonę na pasku zadań, > Przypnij do paska zadań.

Jeśli na urządzeniu nadal jest wyświetlana stara ikona aplikacji, upewnij się, że wybrano ikonę nowej aplikacji. Po otwarciu aplikacji Ze Sklepu skróty do starej aplikacji powinny zostać usunięte automatycznie. Jeśli stara ikona aplikacji nie zostanie usunięta, możesz usunąć ją ręcznie.

Nadal występują problemy z instalacją Szybka pomoc? Zapoznaj się z następującymi często zadawanymi pytaniami.

Przenieśliśmy Szybka pomoc w celu zwiększenia wydajności i bezpieczeństwa aplikacji. Na przykład generowanie 6-cyfrowego kodu powinno być szybsze, a aplikacja powinna działać lepiej.

Aplikacja ze Sklepu Szybka pomoc jest preinstalowana na Windows 11, wersja 22H2. Następnie zostanie ona zaktualizowana za pośrednictwem Sklepu Microsoft.

W obsługiwanych wersjach Windows 10 i 11 możesz zainstalować najnowsze aktualizacje systemu Windows, aby uruchomić na komputerze oryginalną wersję Szybka pomoc. Aby dowiedzieć się więcej o instalowaniu aktualizacji systemu Windows, zobacz Pobieranie najnowszej aktualizacji systemu Windows. 

Zainstalowanie wersji aplikacji Sklep Szybka pomoc na tych wcześniejszych wersjach Windows 10 (LTSC 2019 (1809), 20H2, 21H1 lub 21H2) lub Windows 11 wersji 21H1 może nie być możliwe. Może to wystąpić z różnych powodów. Na przykład administrator IT może nie zezwolić na dostęp do Microsoft Store lub może nie mieć dostępu do Microsoft Store dla Firm. 

W takim przypadku możesz zainstalować najnowsze aktualizacje systemu Windows, aby uzyskać oryginalną wersję Szybka pomoc uruchomioną na komputerze. com/pl-pl/windows/zainstaluj-najnowsz%C4%85-aktualizacj%C4%99-systemu-windows-7d20e88c-0568-483a-37bc-c3885390d212">Pobieranie najnowszej aktualizacji systemu Windows.

Przeglądarka Microsoft Edge WebView2 jest wymagana do korzystania z Szybka pomoc. Jeśli używasz Windows 11 lub przeglądarki Microsoft Edge, program WebView2 powinien już być zainstalowany.

Jeśli widok WebView2 nie jest jeszcze zainstalowany, zostanie on zainstalowany automatycznie przy pierwszym otwarciu Szybka pomoc. Jeśli zostanie wyświetlony komunikat o błędzie informujący, że nie można zainstalować programu WebView2, zobacz Rozwiązywanie problemów z instalacją Szybka pomoc, aby spróbować rozwiązać ten problem.

Ważne: Podczas instalowania widoku WebView2 może wystąpić dłuższy czas oczekiwania. Poczekaj na zakończenie instalacji.

Chociaż w przeszłości nie było to wymagane do aktualizacji Szybka pomoc, zainstalowanie nowej aktualizacji ze Sklepu jest tymczasowe. Pracujemy nad usunięciem tego wymogu w przyszłej aktualizacji.

Aby dowiedzieć się, która wersja Szybka pomoc została zainstalowana, wybierz przycisk Start , wpisz Szybka pomoc, a następnie wybierz pozycję Ustawienia aplikacji (lub kliknij prawym przyciskiem myszy nową ikonę Szybka pomoc, a następnie wybierz pozycję Ustawienia aplikacji z menu skrótów).

Jeśli na urządzeniu nadal jest wyświetlana stara ikona aplikacji, upewnij się, że wybrano ikonę nowej aplikacji. Po pierwszym otwarciu aplikacji Ze Sklepu skróty do starej aplikacji powinny zostać usunięte automatycznie, jeśli korzystasz z wersji 2. 0. 6. 0 lub nowszej.

Wydane wersje dla Szybka pomoc (aplikacja ze Sklepu)

Rozwiązane problemy 

Różne poprawki błędów pomagające zwiększyć wydajność aplikacji.

Rozwiązano problem uniemożliwiający jednoczesne otwarcie wielu sesji Szybka pomoc.

Dodaliśmy obsługę nawigacji za pomocą klawiatury. Osoba pomagająca może teraz poruszać się po ekranie innej osoby i wychodzić z niego bez użycia myszy. Uwaga: Aby usunąć fokus z ekranu innej osoby, naciśnij klawisze Ctrl + Tab.

Dodaliśmy obsługę dźwięku do aplikacji. Osoba pomagająca może teraz usłyszeć dźwięk z komputera innej osoby. 

Rozwiązano problem z uwierzytelnianiem, który powodował, że niektórzy użytkownicy otrzymywali komunikat o błędzie Spróbuj ponownie później, gdy próbowali się zalogować.

Rozwiązano problem polegający na tym, że aplikacja była uruchamiana bez fokusu, co uniemożliwiało działanie nawigacji klawiaturowej i czytników zawartości ekranu podczas uruchamiania.

Zaktualizowano wymaganą wersję systemu operacyjnego do kompilacji 19041. 0 lub nowszej systemu Windows 10. (Można to wyświetlić w sekcji Wymagania systemowe na stronie aplikacji w Microsoft Store).

Powiązany temat

Rozwiąż problemów z komputerem za pośrednictwem połączenia zdalnego
Kliknij, aby uruchomić dla pakietu Office 2010 - Office | Microsoft LearnPrzejdź do głównej zawartości

Ta przeglądarka nie jest już obsługiwana.

Przejdź na przeglądarkę Microsoft Edge, aby korzystać z najnowszych funkcji, aktualizacji zabezpieczeń i pomocy technicznej.

 • Artykuł
 • Czas czytania: 6 min
 • Dotyczy:
  Office 2010

Podsumowanie

Firma Microsoft oferuje nowy sposób pobierania i instalowania produktów pakietu Microsoft Office 2010. Ta technologia nosi nazwę Microsoft Office Click-to-Run, a w tym artykule omówiono sposób działania funkcji szybka uruchamiania pakietu Office i wymieniono kilka często zadawanych pytań.

Więcej informacji

Wprowadzenie do funkcji Szybka uruchamiania pakietu Office

Szybka obsługa pakietu Office to nowy sposób uzyskiwania pakietu Microsoft Office i aktualizacji pakietu Office 2010 przez klientów korzystających z łączy szerokopasmowych. Pakiet Office Click-to-Run korzysta z technologii wirtualizacji i przesyłania strumieniowego firmy Microsoft.

Technologia szybka do uruchomienia pakietu Office

Produkty Office Click-to-Run korzystają z technologii przesyłania strumieniowego, która jest podobna do oglądania wideo w Internecie. Podczas oglądania wideo w Internecie możesz obejrzeć pierwszą część wideo przed pobraniem całego pliku. Podobnie możesz rozpocząć korzystanie z pakietu Office 2010 przed pobraniem całego pakietu lub produktu podczas korzystania z funkcji szybka uruchamiania pakietu Office. W związku z tym reszta pakietu Office 2010 jest pobierana w tle po cichu podczas korzystania z jednej części pakietu Office 2010.

Produkty Office Click-to-Run korzystają również z technologii wirtualizacji firmy Microsoft, która przechowuje pakiet Office 2010 w zwirtualizowanej przestrzeni aplikacji. Ta przestrzeń wirtualna oddziela pakiet Office 2010 od zwykłego systemu plików i innych aplikacji na komputerze. Ta separacja umożliwia współistnienie pakietu Office 2010 wraz z istniejącą wersją pakietu Office, która jest już zainstalowana na komputerze.

Produkty szybka do uruchomienia pakietu Office

Aby pobrać pakiet Office Click-to-Run dla Microsoft® Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Uczniów i dla Microsoft® Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm, pobierz pliki instalacyjne bezpośrednio od firmy Microsoft.

Uwaga Technologia Click-to-Run pakietu Office jest również używana w Microsoft® Office Starter 2010.

Często zadawane pytania

Podczas próby zainstalowania produktu pakietu Office 2010 przy użyciu funkcji Szybka instalacja pakietu Office użytkownik napotyka następujący błąd:

"Ten produkt musi być zainstalowany w programie Q:. Upewnij się, że pytanie: jest nieużywane i spróbuj ponownie"

Ten błąd oznacza, że litera dysku Q: jest już używana przez coś innego na komputerze. Jednak instalacja funkcji Szybka instalacja pakietu Office wymaga tej litery dysku dla pakietu Office 2010.

Jak rozwiązać ten błąd w pakiecie Office Starter 2010

Jeśli litera dysku Q: jest niedostępna, instalacja nie powoduje zainstalowania pakietu Office Starter2010.

Aby rozwiązać ten błąd, określ, która aplikacja lub który sprzęt używa litery dysku Q:, a następnie przenieś go z dysku Q:drive, odwołując się do dokumentacji producenta lub kanału pomocy technicznej producenta, aby uzyskać pomoc. Po udostępnieniu dysku Q: instalacja nie wyświetla błędu.

Jak rozwiązać ten błąd w pakiecie Office Dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2010 lub w pakiecie Office Dla Użytkowników Domowych i Firm 2010

Aby pomyślnie użyć pakietu Office Click-to-Run w wersji Office Dla Użytkowników Domowych i Biznesowych 2010 lub Office Dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2010, użyj jednej z następujących metod:

 • Określ, która aplikacja lub który sprzęt używa litery dysku Q:, a następnie przenieść ją z dysku Q:, odwołując się do dokumentacji producenta lub do kanału pomocy technicznej producenta, aby uzyskać pomoc.
 • Pobierz wersję pakietu Office 2010, która nie jest produktem szybka do uruchomienia pakietu Office. W tym celu odwiedź witrynę, w której zakupiono pakiet Office 2010, i zaloguj się przy użyciu identyfikatora na żywo. Następnie kliknij pozycję Moje konto w górnej części strony głównej, aby uzyskać dostęp do plików do pobrania pakietu Office 2010. Kliknij pozycję Pobierz dla zakupionego pakietu, a następnie kliknij pozycję Opcje zaawansowane w obszarze Pobierz teraz. Na liście znajduje się wersja pakietu Office 2010, która nie jest produktem szybka do uruchomienia pakietu Office i nie wymaga, aby dysk Q: był dostępny.
 • Dlaczego otrzymuję komunikat "Ten produkt musi być zainstalowany w programie Q:. Upewnij się, że pytanie: jest nieużywane i ponów próbę" podczas próby użycia To-Go pakietu Office Starter na komputerze?

  Ten błąd oznacza, że litera dysku Q: jest już używana przez coś innego na komputerze. Jeśli litera dysku Q: nie może być udostępniona, nie można użyć To-Go starter pakietu Office na komputerze.

  Dlaczego mam dysk "Q:" podczas korzystania z funkcji Office Starter To-Go?

  Pakiet Office Starter To-Go korzysta z technologii szybka uruchamiania pakietu Office, która musi korzystać z wirtualnego dysku aplikacji. Ten dysk aplikacji wirtualnej jest powodem, dla którego masz dysk Q:.

  Co to jest dysk "Q:"?

  Pakiet Office 2010 Click-to-Run, taki jak Office Starter 2010, Office Starter To-Go, Office Home i Student 2010 oraz Office Home and Business 2010, są oparte na pewnej technologii wirtualizacji aplikacji. Dysk Q: to wirtualny dysk systemu plików, na którym zwirtualizowane aplikacje znajdują się w przestrzeni nazw systemu plików. Ten dysk Q:drive nie jest typowym dyskiem. Dysk Q: nie ma miejsca, do których użytkownik może uzyskać bezpośredni dostęp i jest niedostępny z Eksploratora Windows lub mojego komputera.

  Czy dokumenty pakietu Office są również przechowywane na tym dysku "Q:"?

  Domyślnie pakiet Office zapisuje dokumenty w folderze Moje dokumenty.

  Przestroga Zdecydowanie zalecamy, aby nie zapisywać żadnych dokumentów pakietu Office na dysku Q:drive z następujących powodów:

 • Nie można uzyskać dostępu bezpośrednio do dysku Q:drive z Eksploratora Windows.
 • Jeśli pliki instalacyjne pakietu Office muszą zostać naprawione, dysk Q: może zostać usunięty i ponownie utworzony. W związku z tym wszystkie dokumenty pakietu Office przechowywane na dysku Q: są tracone.
  Czy mogę ukryć lub usunąć dysk "Q:"?
 • L. p. Każdy dostęp do ukrycia lub usunięcia dysku Q: jest usuwany.

  Czy mogę zmienić nazwę dysku "Q:"?

  Tak. Kliknij prawym przyciskiem myszy dysk, kliknij przycisk Zmień nazwę, a następnie wpisz nową nazwę dysku.

  Dlaczego mój program kopii zapasowej daje mi błędy podczas próby uzyskania dostępu do dysku "Q:"?

  Dysk Q:drive jest niedostępny. Ten ograniczony dostęp chroni integralność plików instalacyjnych pakietu Office 2010. Aby uzyskać pomoc dotyczącą rozwiązywania błędów z programu do tworzenia kopii zapasowych, zapoznaj się z dokumentacją producenta lub kanału pomocy technicznej producenta.

  Nie mogę uzyskać dostępu do dysku "Q:" na moim komputerze, ale mogę uzyskać do niego dostęp za pomocą okna dialogowego "Zapisz" w aplikacjach pakietu Office. Dlaczego?

  Po uruchomieniu aplikacji szybka do uruchomienia pakietu Office aplikacja wymaga dostępu do wirtualnego systemu plików. Ten wymagany dostęp przez aplikację jest powodem, dla którego można uzyskać dostęp do dysku Q: z okna dialogowego Zapisywanie.

 • Jeśli pliki instalacyjne pakietu Office muszą zostać naprawione, dysk Q: może zostać usunięty i ponownie utworzony.
 • Jeśli zapiszę dokumenty lub wiadomości e-mail na dysku "Q:", to dlaczego są niedostępne z mojego komputera?

  Dysk Q: jest niedostępny z poziomu mojego komputera.

  Czy mogę zainstalować inne aplikacje na dysku "Q:"?

  Dysk Q:drive jest niedostępny dla aplikacji zewnętrznych.

  Co zrobić, jeśli kliknięcie w celu uruchomienia pakietu Office nie spełnia moich potrzeb? Jak uzyskać tradycyjną instalację opartą na msi dla pakietu Office Dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2010 lub Office Home and Business 2010?

  Jeśli kliknięcie w celu uruchomienia pakietu Office nie spełnia Twoich potrzeb, możesz go odinstalować i uzyskać produkt pakietu Office oparty na msi. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki.

  1. Odinstaluj wersję pakietu Office Click-to-Run pakietu Office 2010 przy użyciu Panel sterowania.
  2. Odwiedź witrynę, w której zakupiono pakiet Office 2010, i zaloguj się przy użyciu swojego identyfikatora na żywo.
  3. Następnie kliknij pozycję Moje konto w górnej części strony głównej, aby uzyskać dostęp do plików do pobrania pakietu Office 2010.
  4. Kliknij pozycję Pobierz dla zakupionego pakietu, a następnie kliknij pozycję Opcje zaawansowane w obszarze Pobierz teraz.Na liście znajduje się wersja pakietu Office 2010, która nie jest produktem szybka do uruchomienia pakietu Office i nie wymaga, aby dysk Q: był dostępny.

Opinia

Dodatkowe zasoby

Szybka instalacja Haier Em97402

Bezpośredni link do pobrania Szybka instalacja Haier Em97402

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Szybka instalacja Haier Em97402